naar index                                                                                                            Besnijdenisregister

 

1ste Register der Kinderen, besneden door Benedict Weslij, houdende, dagtekeningen van geboorte en besnijding als mede namen der besnedene, Vader, Moeder en Peter.  Begonnen  de 16.02.1831 en geëindigd den 23 juni 1856 van no. 1 tot en met nummer 304. (Dit reg. Staat genoteerd bij RHCL v/h RAL, als Ned. Israëlische gemeente Maastricht inv. Nr. 297).

2de Register der Kinderen besneden door ondergetekende Benedict Weslij houdende dagtekende van geboorte en besnijding, als mede namen der besnedene, Vader, Moeder, Peter en plaats van besnijding. Aangevangen ter vervolging van 1ste register, de 28.07.1856 en geëindigd de (05.10.1873), nummer 305 tot met  583. Laatste blz 36.  


 
Besnijdenisregister Wesly

                                                                                                        A.

Abel Mozes                                          116       geb. 12.01.1845             besneden 20.01.1845    Sittard                inv. 297 15

Abrahams Jacob                                   271      geb. 27.06.1854             besneden 04.07.1854    Roermond         inv. 297 34

Adler Victor                                         409       geb. 17.02.1863             besneden 24.02.1863    Brussel              inv. 296 14

Alexander Eduard                                314       geb. 29.11.1856            besneden 06.12.1856    Maastricht         inv. 296 02

André Emanuel                                    477       geb. 18.03.1866             besneden 25.03.1866    Cornelis-Münster inv. 296 22

André Julius                                         400       geb. 27.09.1862             besneden 04.10.1862   Cornelis-Münster inv. 296 12

Andre Rodolf                                        560       geb. 14.01.1871            besneden 21.01.1871    Cornelis-Münster inv. 296 32

Andres Abraham                                  044       geb. 24.02.1838            besneden 04.03.1838    Cornelis-Münster inv. 297 06   

Andres Joseph                                      321      geb. 27.04.1857             besneden 04.05.1857    Aken                 inv. 296 03

Arenz Isaac                                           058      geb. 24.09.1839             besneden 01.10.1839    Maastricht         inv. 297 08

Arenz Julius                                          037       geb. 08.04.1837            besneden 15.04.1837    Maastricht         inv. 297 05

                                                                                                       B.

Bachman Josef                                     393      geb. 08.03.1862             besneden 15.03.1862    Sittard               inv. 296 12

Beesmans Carel                                   134      geb. 14.11.1845             besneden 21.11.1845    Maastricht         inv. 297 17

Beesmans Heijman                              164       geb. 26.04.1848            besneden 02.05.1848    Maastricht         inv. 297 21

Benedict Alexander                             170       geb. 19.07.1848             besneden 26.07.1848    Haasdal             inv. 297 22

Benedict Jacob                                    150       geb. 20.04.1847             besneden 27.04.1847    Haasdal             inv. 297 19

Bernheim Emil Lépold Moïs               446       geb. 17.12.1864             besneden 24.12.1864    Brussel              inv. 296 18

Bernheim Josef                                    537       geb. 03.01.1870            besneden 10.01.1870    Brussel               inv. 296 30

Blanus Mozes                                       318      geb. 27.02.1857             besneden 06.03.1857    Maastricht         inv. 296 02

Bles Martin                                          525       geb. 20.10.1868            besneden 27.10.1868    Brussel              inv. 296 28

Bloch Isaac                                           291       geb. 05.09.1855            besneden 12.09.1855     Beek                inv. 297 37

Bloch Moritz                                        324       geb. 05.08.1857            besneden 12.08.1857     Beek                 inv. 296 03

Block Emile                                          481       geb. 17.04.1866            besneden 24.04.1866    Maastricht         inv. 296 23

Block Joseph                                        517       geb. 07.03.1868            besneden 14.03.1868    Maastricht         inv. 296 27

Block Mauritz                                       457      geb. 13.04.1865            besneden 20.04.1865    Maastricht          inv. 296 20

Bloemendal Charles                             088      geb. 15.11.1842            besneden 22.11.1842    Luik                   inv. 297 11

Bloemendal Felix                                 187       geb. 10.06.1849            besneden 17.06.1849    Roermond         inv. 297 24

Bloemendal Jozef                                168       geb. 11.06.1848             besneden 18.06.1848    Roermond         inv. 297 21

Bloemgarten Adolf                               511       geb. 10.01.1868            besneden  17.01.1868    Maastricht        inv. 296 26

Bloemgarten Adolf Abraham               529      geb. 08.04.1869             besneden  15.04.1869    Sittard              inv. 296 29

Bloemgarten César                              564      geb. 25.03.1871             besneden  01.04.1871    Sittard              inv. 296 33

Bloemgarten Gaston Isidor Herman   544      geb. 22.02.1870            besneden  18.03.1870    Luik                  inv. 296 30

Bloemgarten Heijman Felix                 459      geb. 16.05.1865            besneden  23.05.1865    Sittard               inv. 296 20

Bloemgarten Hendrik                           049      geb. 13.07.1838            besneden  20.07.1838   Maastricht          inv. 297 07

Bloemgarten Henrij Gustave               415       geb. 18.07.1863           besneden   25.07.1863  Maastricht          inv. 296 14

Bloemgarten Herman                           022      geb. 21.10.1834            besneden   28.10.1834  Maastricht          inv. 297 03

Bloemgarten Herman                           149      geb. 22.03.1847            besneden   29.03.1847  Luik                   inv. 297 19

Bloemgarten Herman Abraham          033       geb. 09.06.1836            besneden   16.06.1836  Maastricht         inv. 297 05

Bloemgarten Isidor                              155       geb. 23.08.1847            besneden   30.08.1847  Maastricht         inv. 297 20

Bloemgarten Isidor Elij                        207      geb. 26.12.1850            besneden   02.01.1851   Luik                  inv. 297 26

Bloemgarten Jozef                               273       geb. 16.07.1854            besneden   23.07.1854  Maastricht         inv. 297 35

Bloemgarten Louis                              454       geb. 20.02.1865            besneden  27.02.1865    Maastricht         inv. 296 19

Bloemgarten Silvain                            125       geb. 03.05.1845            besneden 10.05.1845     Maastricht         inv. 297 16

Bloemgarten Silvain                             580      geb. 05.11.1872            besneden 12.11.1872     Maastricht         inv. 296 35

Brandes Abraham                                129       geb. 26.08.1845            besneden 02.09.1845    Maastricht         inv. 297 17

Brandes Adolf                                      186       geb. 04.05.1849            besneden 13.05.1849    Maastricht         inv. 297 24

Brandes Isaac                                      101       geb. 21.01.1844            besneden 28.01.1844    Maastricht         inv. 297 13

Brandes Karel                                      085       geb. 18.06.1842            besneden 25.06.1842    Maastricht         inv. 297 11

Brandes Léonard                                 151       geb. 22.04.1847            besneden 29.04.1847    Maastricht         inv. 297 19

Brandes Simon                                     064       geb. 07.06.1840            besneden 14.06.1840    Maastricht         inv. 297 08

Bruch Alfret Jules Léon                      283       geb. 19.02.1855            besneden 26.02.1855    Brussel              inv. 297 36

 

                                                                                                        C.

Caan Abraham                                     522       geb. 22.09.1868            besneden 29.09.1868    Haasdal             inv. 296 28

Caan Edmon                                         231       geb. 16.04.1852            besneden 23.04.1852    Beek                 inv. 297 29

Caan Moritz                                         292       geb. 12.10.1855            besneden 19.10.1855    Haasdal             inv. 297 37

Caan Mozes                                         154       geb. 26.07.1847            besneden 02.08.1847    Meerssen          inv. 297 20

Caan Victor                                          479       geb. 29.03.1866            besneden 05.04.1866    Haasdal             inv. 296 22

Caen Jules                                            367      geb. 28.10.1860             besneden 05.11.1860    Namur              inv. 296 08

Cahen Alfred                                        445       geb. 16.12.1864            besneden 23.12.1864    Luik                  inv. 296 18

Cahn Daniel                                          223      geb. 02.07.1851            besneden 09.07.1851    Maastricht         inv. 297 28

Cahn Hendrik                                       278      geb. 15.12.1854             besneden 22.12.1854    Maastricht         inv. 297 35

Cahn Jonas                                           565      geb. 28.03.1871             besneden 04.04.1871    Maastricht         inv. 296 33

Cahn Leonard                                       389      geb. 07.01.1862            besneden 14.01.1862    Maastricht          inv. 296 11

Cahn Mauris                                        355       geb. 15.11.1859            besneden 22.11.1859    Maastricht          inv. 296 07

Cahn Michel                                         503      geb. 05.09.1867             besneden 12.09.1867    Maastricht         inv. 296 25

Canter Alexander                                 062      geb. 26.12.1839            besneden 03.01.1840     Heerlen             inv. 297 08

Canter Benedict                                   084       geb. 01.05.1842            besneden 08.05.1842    Heerlen             inv. 297 11

Canter Charles                                     322       geb. 07.05.1857            besneden 14.05.1857    Heerlen             inv. 296 03

Canter Isaac                                         184       geb. 20.03.1849            besneden 27.03.1849    Heerlen             inv. 297 23

Canter Isidor                                        256       geb. 29.08.1833            besneden 05.09.1853    Heerlen             inv. 297 32

Canter Isidor                                        485       geb. 17.08.1866            besneden 24.08.1866    Visé                  inv. 269 23

Canter Jozef                                         075       geb. 21.03.1841            besneden 28.03.1841    Heerlen             inv. 297 10

Canter Lion                                          153       geb. 25.06.1847            besneden 02.07.1847    Heerlen              inv. 297 20

Canter Michel Frederic                       130       geb. 09.09.1845            besneden 20.10.1845    Heerlen             inv. 297 17

Canter Mozes                                       284      geb. 23.02.1855            besneden 02.03.1855    Heerlen              inv. 297 36

Canter Servaas                                    209       geb. 06.01.1851            besneden 13.01.1851    Heerlen              inv. 297 27

Canter Sigman                                     412       geb. 25.03.1863            besneden 01.04.1863    Heerlen              inv. 296 14

Canther Lazarus                                   274      geb. 25.08.1854            besneden 01.09.1854    Eijsden               inv. 297 35

Carels Leo                                            418      geb. 30.08.1863             besneden 06.09.1863    Maastricht         inv. 296 15

Carels Nathan                                      471       geb. 26.10.1865            besneden 02.11.1865    Maastricht         inv. 296 21

Cerf Edouard                                        370      geb. 17.11.1860             besneden 24.11.1860    Brussel              inv. 296 09

Claessens Léon                                    524      geb. 15.10.1868             besneden 22.10.1868    Obicht               inv. 296 28

Claessens Mauritz                               500       geb. 02.06.1867            besneden 09.06.1867    Obicht               inv. 296 25

Claessens Nathan                                420       geb. 27.09.1863            besneden 04.10.1863    Obicht               inv. 296 15

Classens Isaac                                     124       geb. 17.04.1845            besneden 24.04.1845    Urmond             inv. 297 16

Classens Nathan                                  152       geb. 06.06.1847            besneden 13.06.1847    Urmond             inv. 297 19

Cohen Abraham                                   347       geb. 17.05.1859            besneden 24.05.1859    Maastricht         inv. 296 06

Cohen Alfred                                        067       geb. 16.07.1840            besneden 23.07.1840    Maastricht         inv. 297 09

Cohen Alfret Lazar                              556       geb. 11.11.1870            besneden 18.11.1870    Brussel              inv. 296 32

Cohen Barend Boudewijn                    384       geb. 13.10.1861            besneden 20.10.1861    Maastricht         inv. 296 10

Cohen Daniel                                       399       geb. 26.09.1862            besneden 03.10.1862    Maastricht         inv. 296 12

Cohen Jaques                                       484      geb. 19.07.1866             besneden 26.07.1866    Meerssen          inv. 269 23

Cohen Louis                                          461      geb. 01.07.1865            besneden 08.07.1865    Meerssen           inv. 296 20

Cohen Raijmond                                  452       geb. 31.01.1865            besneden 07.02.1865    Maastricht          inv. 296 19

Compris Alexander                              422       geb. 11.12.1863            besneden 18.12.1863    Maastricht         inv. 296 15

Compris Conraad                                 028       geb. 24.07.1835            besneden 01.08.1835    Maastricht         inv. 297 04

Compris Gustave                                 492       geb. 02.12.1866            besneden 09.12.1866    Maastricht          inv. 296 24

Compris Isidoor                                   563       geb. 24.03.1871            besneden 31.03.1871    Maastricht          inv. 296 33

Compris Salomon                                 043      geb. 31.01.1838             besneden 07.02.1838    Maastricht          inv. 297 06

Compris Salomon Charel                    396       geb. 26.07.1862             besneden 02.08.1862    Maastricht         inv. 296 12

Coopman Abraham                              004       geb. 09.07.1831            besneden 16.07.1831    Maastricht          inv. 297 01

Coopman Alphonse                              145       geb. 25.07.1846            besneden 01.08.1846    Maastricht          inv. 297 19

Coopman Arnold                                  060       geb. 16.10.1839            besneden 24.10.1839    Maastricht          inv. 297 08

Coopman Edmond                                196       geb. 13.02.1850            besneden 20.02.1850    Maastricht          inv. 297 25

Coopman Emil Jacob                            260      geb. 19.10.1853            besneden 26.10.1853    Maastricht          inv. 297 33

Coopman Henrij                                   119       geb. 14.02.1845            besneden 21.02.1845    Maastricht          inv. 297 15

Coopman Herman                                343       geb. 02.02.1859            besneden 09.02.1859    Maastricht         inv. 296 05

Coopman Jacob                                    554      geb. 12.09.1870             besneden 19.09.1870    Gulpen              inv. 296 32

Coopman Michel Freder.Guil.Ch.       506       geb. 03.10.1867            besneden 10.10.1867    Maastricht         inv. 296 26

Coopman Moritz                                   082      geb. 29.03.1842            besneden 05.04.1842    Maastricht         inv. 297 11

Coopmans Eugene                                263      geb. 21.01.1854            besneden 28.01.1854    Maastricht          inv. 297 33

Cronenberg Armand                             542      geb. 20.02.1870            besneden 27.02.1870    Luik                   inv. 296 30

Croonenberg Adolf                               577      geb. 29.03.1872            besneden 05.04.1872    Sittard                inv. 296 35

                                                                                                       D.

Daniels Philip                                        057      geb. 14.09.1839            besneden 21.09.1839    Sittard                inv. 297 08

Dejager David                                      111       geb. 29.06.1844            besneden 04.08.1844    Maastricht         inv. 297 14

Dejong Isidor                                        293      geb. 17.10.1855             besneden 24.10.1855    Maastricht         inv. 297 37

Dejong Isidor                                        429       geb. 15.04.1864            besneden 22.04.1864    Maastricht         inv. 296 16

Dejong Meijer                                      239      geb. 14.01.1853             besneden 21.01.1853    Maastricht         inv. 297 30

Demark Arnould                                  148       geb. 21.01.1847            besneden 28.01.1847    Maastricht          inv. 297 19

Demark Herman                                  054       geb. 07.03.1839            besneden 14.03.1839    Maastricht          inv. 297 07

Demark Jozef                                       100       geb. 19.11.1843            besneden 26.11.1843    Maastricht          inv. 297 13

Demark Marcus                                   579      geb. 14.07.1872            besneden 21.07.1872    Maastricht          inv. 296 35

Devies Henrij                                       469       geb. 02.10.1865            besneden 09.10.1865    Brussel              inv. 296 21

Devries Arthur                                      353      geb. 26.09.1859            besneden 03.10.1859    Brussel              inv. 269 07

Devries Emond                                     423      geb. 14.12.1863             besneden 21.12.1863    Brussel              inv. 296 15

Devries Herman                                   387      geb. 03.12.1861             besneden 10.12.1861    Brussel              inv. 296 11

Devries Jules                                        325      geb. 18.11.1857            besneden 25.11.1857    Brussel               inv. 296 03

Devries Martin                                     507      geb. 11.12.1867            besneden 18.12.1867    Brussel               inv. 296 26

Devries Moris                                      551      geb. 25.07.1870             besneden 01.08.1870    Brussel              inv. 296 31

Drukker Josef                                      246      geb. 14.03.1853             besneden 21.03.1853    Luik                  inv. 297 31

Dulaar Jeremie                                     499      geb. 31.05.1867            besneden 07.06.1867    Luik                   inv. 296 25

Dunes Simon                                         235      geb. 10.08.1852            besneden 17.08.1852    Luik                   inv. 297 30

                                                                                                       E.

Egger Daniel                                         281      geb. 27.01.1855            besneden 03.02.1855    Sittard                inv. 297 36

Egger Daniel                                         463      geb. 04.08.1865            besneden 11.08.1865    Sittard                inv. 296 20

Egger Josef                                           526      geb. 28.11.1868            besneden 05.12.1868    Sittard                inv. 296 28

Egger Samuel                                        247      geb. 16.03.1853            besneden 23.03.1853    Limbricht            inv. 297 31

Eijsman Israël                                       533      geb. 22.07.1869            besneden 29.07.1869    Maastricht          inv. 296 29

Eijsman Jacob                                       127      geb. 25.05.1845            besneden 01.06.1845    Heerlen              inv. 297 16

Ert Abraham                                          377      geb. 03.03.1861            besneden 10.03.1861    Maastricht         inv. 296 10

Ert Eliazar                                              336     geb. 03.08.1858             besneden 10.08.1858    Maastricht         inv. 296 04

Ert Eliazar                                             214      geb. 30.03.1851             besneden 06.04.1851    Maastricht         inv. 297 27

                                                                                                        F.

Feiten Jacob                                         185       geb. 04.05.1849            besneden 11.05.1849    Heerlen              inv. 297 24

Feiten Servaas                                     147       geb. 12.01.1847            besneden 19.01.1847    Heerlen              inv. 297 19

Finzij Jaques                                         334      geb. 21.06.1858             besneden 28.06.1858    Luik                   inv. 296 04

Foijer Emile                                          555       geb. 21.09.1870            besneden 28.09.1870    Maastricht          inv. 296 32

Foijer Herman                                      450       geb. 13.01.1865            besneden 20.01.1865    Heerlen              inv. 296 19

Foijer Josef                                           272      geb. 01.07.1854             besneden 08.07.1854    Maastricht         inv. 297 34

Foijer Lodewijk                                     538      geb. 05.01.1870            besneden 12.01.1870    Heerlen              inv. 296 30

Foijer Louis                                           290      geb. 07.08.1855            besneden 14.08.1855    Maastricht          inv. 297 37

Fortune Marcus                                    277      geb. 25.11.1854            besneden 02.12.1854    Maastricht          inv. 297 35

Foult Abraham                                      515      geb. 01.03.1868            besneden 08.03.1868    Maastricht          inv. 296 27

Franck Zeligman                                   026       geb. 13.06.1835           besneden 20.06.1835    Luik                   inv. 297 04

Fribert  Cerf                                          244       geb. 06.02.1853           besneden 13.02.1853    Heerlen              inv. 297 31

 

 

 

                                                                                                       G.

Goldstein Godfried                               299      geb 13.03.1856             besneden 20.03.1856    Heerlen               inv. 297 38

Goldstein Hirsch                                   249       geb. 01.05.1853           besneden 08.05.1853    Heerlen              inv. 297 32

Goldstein Jacob                                    528       geb. 28.02.1869           besneden 07.03.1869    Sittard                inv. 296 28

Goldstein Lodewijk(Louis)                   217      geb. 03.05.1851            besneden 10.05.1851    Heerlen              inv. 297 28

 Goldstein Marcus                                191      geb. 30.07.1849            besneden 06.08.1849    Heerlen              inv. 297 24

Goldstein Marcus Salomon                 193       geb. 15.09.1849            besneden 22.09.1849    Heerlen              inv. 297 25

Goldstein Maxmilian                            097      geb. 22.07.1843            besneden 29.07.1843    Sittard                inv. 297 13

Goldstein Salomon                               342       geb. 04.01.1859            besneden 11.01.1859    Heerlen              inv. 296 05

Goldstein Salomon                                219      geb. 21.05.1851            besneden 28.05.1851    Heerlen              inv. 297 28

Golstein Constand                                136      geb. 30.11.1845            besneden 07.12.1845    Sittard                inv. 297 17

Goudberg Isaac                                    099      geb. 15.10.1843            besneden 22.10.1843    Urmond              inv. 297 13

Goudberg Jozef                                    114       geb. 01.11.1844            besneden 09.11.1844    Urmond             inv. 297 15

Goudberg Lazarus                                068      geb. 10.09.1840            besneden 18.09.1840    Urmond             inv. 297 09

Goudstein Bernard                               020      geb. 15.10.1834            besneden 22.10.1834    Maastricht          inv. 297 03

Goudstein Daniel                                  032      geb. 29.03.1836            besneden 05.04.1836    Maastricht          inv. 297 04

Goudstein Isaac                                    179      geb. 12.02.1849            besneden 19.02.1849    Maastricht          inv. 297 23

Goudstein Isaac                                    435      geb. 21.07.1864            besneden 28.07.1864    Maastricht          inv. 296 17

Goudstein Josef                                    211      geb. 29.01.1851            besneden 05.02.1851    Maastricht          inv. 297 27

Goudstein Josef                                    397      geb. 31.07.1862            besneden 07.08.1862    Maastricht          inv. 296 12

Goudstein Karel                                   142       geb. 12.05.1846            besneden 19.05.1846    Maastricht          inv. 297 18

Goudstein Lazerus                                014      geb. 24.06.1833            besneden 02.07.1833    Maastricht          inv. 297 02

Goudstein Maijer                                  215      geb. 08.04.1851           besneden 15.04.1851    Maastricht           inv. 297 27

Goudstein Micheel                               326      geb. 16.01.1858            besneden 23.01.1858    Maastricht          inv. 296 03

Goudstein Mozes                                 356       geb. 03.02.1860            besneden 10.02.1860    Maastricht         inv. 296 07

Goudstein Mozes                                  002      geb. 09.04.1831            besneden 16.04.1831    Maastricht         inv. 297 01

Goudstein Mozes Levij                         096     geb. 26.06.1843            besneden 03.07.1843    Maastricht          inv. 297 12

Goudstein Philippe                                041      geb.  11.12.1837           besneden 18.12.1837    Maastricht         inv. 297 06

Goudstein Salomon                               161      geb. 29.11.1847            besneden 07.12.1847    Maastricht         inv. 297 21

Goudstein Samuel                                 063      geb. 13.04.1840            besneden 21.04.1840    Maastricht i       inv. 297 08

Goudstijn Benedict                               233      geb. 12.07.1852             besneden 19.07.1852    Maastricht         inv. 297 30

Goudstijn Isaac                                     175      geb. 11.01.1849            besneden 18.01.1849    Maastricht          inv. 297 22

                                                                                                        H.

Haas De Eliazar                                   174       geb. 26.11.1848            besneden 03.12.1848    Maastricht          inv. 297 22

Haas De Isidor                                     261      geb. 20.10.1853             besneden 27.10.1853    Maastricht         inv. 297 33

Haas De Karel                                      221      geb. 13.06.1851            besneden 20.06.1851    Maastricht         inv. 297 28

Hartog Abraham                                   306      geb. 04.08.1856            besneden 11.08.1856    Maastricht         inv. 296 01

Hartog David                                        276      geb. 13.10.1854            besneden 20.10.1854    Maastricht          inv. 297 35

Hartog Elias                                          265      geb. 29.01.1854            besneden 05.02.1854    Luik                   inv. 297 34

Hartog Hendrik                                     248      geb. 23.04.1853            besneden 30.04.1853    Maastricht         inv. 297 31

Hartog Nathan                                      139      geb. 17.01.1846            besneden 24.01.1846    Maastricht          inv. 297 18

Heer De Abraham                                095      geb. 25.06.1843            besneden 02.07.1843    Maastricht          inv. 297 12

Heer De Karel                                     232       geb. 23.05.1852            besneden 30.05.1852    Maastricht          inv. 297 29

Heer De Philippe                                  171      geb. 27.09.1848            besneden 04.10.1848    Maastricht          inv. 297 22

Heijman Mozes                                     497      geb. 04.05.1867            besneden 11.05.1867    Maastricht         inv. 296 25

Heijmans Heijman                                406      geb. 15.12.1862            besneden 22.12.1862    Stokheim            inv. 296 13

Heijneman Israel                                  549      geb. 27.06.1870            besneden 04.07.1870    Maastricht          inv. 296 31

Heirsch Jacob                                       566       geb. 06.04.1871           besneden 13.04.1871    Gulpen               inv. 296 33

Hellendach Abraham                            260      geb. 22.06.1860            besneden 29.06.1860    Beek                  inv. 296 07

Hellendach Benoit                                510      geb. 03.01.1868            besneden 10.01.1868    Beek                  inv. 296 26

Hellendach Herman                              361      geb. 22.06.1860            besneden 29.06.1860    Beek                  inv. 296 08

Hellendach Isaac                                  369      geb. 10.11.1860            besneden 17.11.1860    Beek                  inv. 296 09

Hellendach Louis                                  527      geb. 20.02.1869            besneden 27.02.1869    Beek                  inv. 296 28

Hellendag Moritz                                  286      geb. 24.03.1855            besneden 31.03.1855    Beek                  inv. 297 36

Hellendag Soesman                              407      geb. 29.12.1862            besneden 05.01.1863    Beek                  inv. 296 13

Hellendale Alexander                           489      geb. 02.10.1866            besneden 09.10.1866    Maastricht          inv. 296 24

Hellendall Ezechiël                                047     geb. 17.04.1838            besneden 25.04.1838    Maastricht          inv. 297 06

Hellendall Godfried                              030      geb. 28.01.1836            besneden 04.02.1836    Maastricht          inv. 297 04

Hellendall Gustave                               025      geb. 01.02.1835            besneden 08.02.1835    Maastricht          inv. 297 04

Hellendall Hendrik                               007      geb. 21.01.1832            besneden 28.01.1832    Maastricht          inv. 297 01

Hellendall Henrij                                  447      geb. 21.12.1864            besneden 28.12.1864    Maastricht          inv. 296 18

Hellendall Henrij Esigiél                      575      geb. 01.11.1871            besneden 08.11.1871    Maastricht          inv. 296 34

Hellendall Jacob                                   123      geb. 05.04.1845            besneden 12.04.1845    Maastricht          inv. 297 16

Hellendall Jozef                                    052      geb. 25.10.1838            besneden 02.11.1838    Maastricht          inv. 297 07

Hellendall Morits                                 557      geb. 03.12.1870            besneden 11.12.1870    Maastricht          inv. 296 32

Hellendall Mozes                                  098      geb. 16.09.1843            besneden 29.09.1843    Dunkerke          inv. 297 13

Hellendall Mozes                                  017      geb. 27.11.1833            besneden 05.12.1833    Maastricht          inv. 297 03

Hellendall Mozes Josef                        020      geb. 09.05.1834            besneden 17.05.1834    Maastricht          inv. 297 03

Hellendg Gabriel                                  451       geb. 18.01.1865           besneden 25.01.1865    Beek                   inv. 296 19

Hertog Ahron                                        055      geb. 12.08.1839            besneden 19.08.1839    Maastricht          inv. 297 07

Hertog Alexander                                 245      geb. 05.03.1853            besneden 12.03.1853    Susteren             inv. 297 31

Hertog Alphonse                                  514       geb. 19.02.1868            besneden 26.02.1868    Maastricht          inv. 296 27

Hertog Benedict                                   106       geb. 07.03.1844            besneden 14.03.1844    Maastricht          inv. 297 14

Hertog Hendrik                                    135      geb. 25.11.1845             besneden 03.12.1845    Maastricht          inv. 297 17

Hertog Henrij                                        504      geb. 12.09.1867            besneden 19.09.1867    Susteren             inv. 296 25

Hertog Isaac                                         072      geb. 15.11.1840            besneden 22.11.1840    Meerssen            inv. 297 09

Hertog Isidor                                        078      geb. 21.06.1841             besneden 28.06.1841    Maastricht          inv. 297 10

Hertog Isidore                                      521      geb. 01.07.1868             besneden 08.07.1868    Maastricht          inv. 296 28

Hertog Jacob                                        200      geb. 22.06.1850             besneden 30.06.1850    Susteren             inv. 297 25

Hertog Josef Herman                           531      geb. 05.05.1869            besneden 12.05.1869    Scharen              inv. 296 29

Hertog Leopold                                     320      geb. 20.03.1857            besneden 27.03.1857    Blerik                 inv. 296 02

Hertog Louis                                         051      geb. 15.09.1838            besneden 22.09.1838    Meerssen           inv. 297 07

Hertog Mauritz                                     444      geb. 26.11.1864            besneden 03.12.1864    Maastricht          inv. 296 18

Hertog Robert                                       410     geb. 24.02.1863             besneden 03.03.1863    Maastricht          inv. 296 14

Hertog Salomon                                    475      geb. 01.02.1866            besneden 08.02.1866    Scharen              inv. 296 22

Hertog Salvador                                    535     geb. 15.10.1869             besneden 22.10.1869    Maastricht          inv. 296 29

Hertog Silvain                                       540      geb. 01.02.1870            besneden 08.02.1870    Maastricht          inv. 296 30

Hertogs Henrij                                      501      geb. 14.06.1867            besneden 21.06.1867    Gulpen               inv. 296 25

Hertogs Herman                                   495      geb. 16.03.1867            besneden 23.03.1867    Gulpen               inv. 296 24

Hertogs Léopold                                   493      geb. 23.01.1867            besneden 30.01.1867    Gulpen               inv. 296 24

Hertogs Louis                                       427      geb. 06.03.1864            besneden 13.03.1864    Gulpen               inv. 296 16

Hertogs Marcus                                   546       geb. 25.04.870              besneden 02.05.1870    Gulpen              inv. 296 31

Hertogs Moritz                                     468      geb. 28.09.1865             besneden 05.10.1865    Gulpen              inv. 296 21

Hertz Abraham                                     210       geb. 22.01.1851            besneden 29.01.1851    Gangeld             inv. 297 27

Hertz Abraham                                     056       geb. 30.08.1839            besneden 06.09.1839    Sittard               inv. 297 07

Hertz Hendrik                                       359      geb. 24.05.1860            besneden 31.05.1860    Sittard                inv. 296 07

Hertz Herman                                       307      geb. 06.09.1856            besneden 13.09.1856    Gangeld              inv. 296 01

Hertz Herman                                       180      geb. 20.02.1849            besneden 28.02.1849    Sittard                inv. 297 23

Hertz Herman                                       552      geb. 28.07.1870            besneden 04.08.1870    Beek                  inv. 296 31

Hertz Jacob                                           218      geb. 17.05.1851            besneden 24.05.1851    Gangeld             inv. 297 28

Hertz Julius                                           194      geb. 24.10.1849            besneden 31.10.1849    Gangeld             inv. 297 25

Hertz Marcus                                        092      geb. 13.04.1843            besneden 20.04.1843    Sittard                inv. 297 12

Hertz Max                                             234      geb. 21.07.1852            besneden 28.07.1852    Gangeld             inv. 297 30

Hertz Mozes                                         240       geb. 17.01.1853            besneden 24.01.1853    Sittard               inv. 297 30

Hertz Mozes                                         163       geb. 31.01.1848            besneden 07.02.1848    Gangeld             inv. 297 21

Hertz Philippe                                       545       geb. 17.03.1870            besneden 24.03.1870    Sittard               inv. 296 31

Hertz Salomon                                      156       geb. 19.09.1847            besneden 26.09.1847    Sittard               inv. 297 20

Hertz Sigmond                                       335      geb. 26.07.1858            besneden 02.08.858      Sittard               inv. 296 04

Hertz Simon                                           317      geb. 26.02.1857            besneden 05.03.1857    Gangeld             inv. 296 02

Hertzdahl Bernard                                137      geb. 11.12.1845            besneden 18.12.1845    Sittard                inv. 297 18

Hertzdahl Bernard                                120      geb. 14.02.1845            besneden 21.02.1845    Heerlen              inv. 297 15

Hertzdahl Bernard                                160      geb. 27.11.1847            besneden 04.12.1847    Sittard                inv. 297 20

Hertzdahl Daniel                                   258      geb. 19.09.1853            besneden 26.09.1853    Sittard                inv. 297 33

Hertzdahl Josef                                     203      geb. 26.07.1850            besneden 02.08.1850    Heerlen              inv. 297 26

Hertzdahl Karel                                    346      geb. 11.05.1859             besneden 18.05.1859    Sittard               inv. 296 06

Hessel Josef                                         351       geb. 10.07.1859            besneden 17.07.1859    Brussel               inv. 296 06

Hessel Jules                                          269      geb. 17.03.1854            besneden 25.03.1854    Luik                   inv. 297 34

Hessel Marcus                                      003      geb. 02.06.1831            besneden 09.06.1831    Maastricht         inv. 297 01

Hinsberg Léopold                                  483      geb. 24.06.1866            besneden 01.07.1866    Maastricht         inv. 296 23

Hirsch Bernard                                      509     geb. 29.12.1867             besneden 05.01.1868    Luik                  inv. 296 26

Hirsch Elias                                           301      geb. 02.05.1856            besneden 09.05.1856    Luik                   inv. 297 38

Hirsch Herman                                      581      geb. 03.01.1873            besneden 10.01.1873    Aken                 inv. 296 35

Hirsch Jeaque                                       364      geb. 09.10.1860            besneden 16.10.1860    Luik                   inv. 296 08

Hirsch Michiel                                      348      geb. 24.05.1859            besneden 31.05.1859    Luik                   inv. 296 06

Hoes De Jacob Frederik Henderik     487      geb. 22.08.1866            besneden 16.9.1866       Maastricht         inv. 269 23

Horn Adolf                                            379       geb. 06.03.1861           besneden 13.03.1861    Sittard                 inv. 296 10

Horn Alexander                                    267      geb. 03.03.1854            besneden 10.03.1854    Sittard                inv. 297 34

Horn Cezar                                           104       geb. 16.02.1844            besneden 24.02.1844    Sittard               inv. 297 13

Horn Daniel                                          237      geb. 16.09.1852             besneden 23.09.1852    Sittard               inv. 297 30

Horn Isaac                                            087       geb. 10.11.1842            besneden 17.11.1842    Sittard               inv. 297 11

Horn Isidor                                            464      geb. 09.08.1865            besneden 16.08.1865    Sittard               inv. 296 20

Horn Isidor  Simon                                311      geb. 09.10.1856            besneden 16.10.1856    Sittard               inv. 296 01

Horn Léopold                                        230      geb. 13.04.1852            besneden 20.04.1852    Sittard                inv. 297 29

Horn Louis Heiman                              080      geb. 04.02.1842            besneden 13.02.1842    Sittard                inv. 297 10

Horn Morits                                          300      geb. 23.04.1856            besneden 30.04.1856    Sittard                inv. 297 38

Horn Mozes                                          105      geb. 16.02.1844            besneden 24.02.1844    Sittard                inv. 297 14

Horn Salomon                                       140      geb. 28.02.1846            besneden 07.03.1846    Sittard                inv. 297 18

Horn Sigmond                                       413      geb. 09.05.1863            besneden 16.05.1863    Sittard                inv. 296 14

Horn Simon                                           224      geb. 13.09.1851            besneden 20.09.1851    Sittard                inv. 297 28

Hortz Abraham                                     010       geb. 07.04.1832            besneden 14.04.1832    Maastricht         inv. 297 02

Horwitz Abraham                                  583      geb. 28.09.1873            besneden 05.10.1873    Maastricht          inv. 296 35

Horwitz Benedict                                  570      geb. 07.07.1871            besneden 14.07.1871    Maastricht          inv. 296 34

Horwitz Henrij                                      505       geb. 28.09.1867            besneden 05.10.1867    Maastricht         inv. 296 26

Horwitz Jacob                                       582       geb. 28.09.1873            besneden 05.10.1873    Maastricht         inv. 296 35

Horwitz Karel                                       023       geb. 13.11.1834            besneden 20.11.1834    Maastricht         inv. 297 03

Horwitz Léonard                                   439       geb. 28.10.1864            besneden 04.11.1864    Maastricht         inv. 296 17

Horwitz Meijer                                     040       geb. 09.10.1837            besneden 17.10.1837    Maastricht          inv. 297 05

                                                                                                        I.

Isaac Isidor                                           118       geb. 09.02.1845            besneden 16.02.1845    Sittard               inv. 297 15

Isaac Salomon                                      181       geb. 23.02.1849            besneden 02.03.1849    Grevenbicht       inv. 297 23

Italianer Alexander                              268       geb. 08.03.1854            besneden 16.03.1854    Heerlen             inv. 297 34

Italianer Mozes                                    333       geb. 14.05.1858            besneden 21.05.1858    Heerlen             inv. 296 04

Italie van Emil Isidor                            541      geb. 07.02.1870            besneden 14.02.1870    Maastricht          inv. 296 30

Italjaner Mozes                                     285      geb. 20.03.1855            besneden 27.03.1855    Heerlen             inv. 297 36

Itallie van Léopold                                476      geb. 13.03.1866            besneden 20.03.1866    Maastricht         inv. 296 22

                                                                                                        J.

Josef Emanuel                                      241       geb. 22.01.1853            besneden 29.01.1853    Gangeld             inv. 297 31

                                                                                                        K.

Karels Leopold                                     562       geb. 19.03.1871            besneden 26.03.1871    Houthem           inv. 296 33

Katz Hendrik                                        197       geb. 12.04.1850            besneden 19.04.1850    Sittard               inv. 297 25

Kauffman Louis Léopold                     386       geb. 02.11.1861            besneden 09.11.1861    Maastricht         inv. 296 11

Kauffman Silvain                                  416      geb. 10.08.1863            besneden 17.08.1863    Maastricht          inv. 296 14

Kauffmann Mauritz                              313      geb. 22.11.1856            besneden 29.11.1856    Maastricht          inv. 296 02

Kaufmann Bernhardt                            071      geb. 02.11.1840            besneden 09.11.1840    Cornelis-Münster inv. 297 09

Kaufmann Jozef                                    083      geb. 20.04.1842            besneden 27.04.1842    Cornelis-Münster inv. 297 11

Keller Josef                                          508       geb. 08.11.1867            besneden 18.12.1867    Brussel              inv. 296 26

Kinsbergen Maxmiliaan                      516       geb. 03.03.1868            besneden 10.03.1868    Maastricht         inv. 296 27

Kinsbergen Silvain                               440       geb. 30.10.1864            besneden 06.11.1864    Maastricht         inv. 296 17

Klein Alphonse                                     408       geb. 17.02.1863            besneden 24.02.1863    Brussel              inv. 296 13

Kloot Joseph                                         354      geb. 11.10.1859            besneden 18.10.1859    Luik                   inv. 296 07

Kloot  Salomon                                     173       geb. 24.10.1848            besneden 31.10.1848    Luik                  inv. 297 22

Kloot Simon                                           392      geb. 27.02.1862            besneden 06.03.1862    Luik                  inv. 296 11

Konijn David                                         460      geb. 26.05.1865            besneden 02.06.1865    Luik                   inv. 296 20

Konijn Jeaque                                       490      geb. 12.10.1866            besneden 19.10.1866    Luik                   inv. 296 24

Koopman Benedick                              090      geb. 14.01.1843            besneden 21.01.1843    Lanaken             inv. 297 12

Koopman Benedict                               034      geb. 15.11.1836            besneden 22.11.1836    Lanaken             inv. 297 05

Koopman Carel                                     262      geb. 08.01.1854            besneden 16.01.1854    Gulpen               inv. 297 33

Koopman Herman                                550       geb. 08.01.1870            besneden 24.07.1870    Lanaken            inv. 296 31

Koopman Jacob                                    561      geb. 26.01.1871            besneden 02.02.1871    Lanaken             inv. 296 33

Koperstein Benedickt                          045       geb. 03.03.1838            besneden 10.03.1838    Maastricht         inv. 297 06

Koperstein Morits                                296      geb. 18.01.1856            besneden 25.01.1856    Maastricht          inv. 297 37

Kosten Sigmond                                   315       geb. 08.02.1857            besneden 15.02.1857    Heerlen              inv. 296 02

Kronenberg Gustave                            472      geb. 12.11.1865            besneden 19.11.1865    Grevenbicht       inv. 296 21

Kronenberg Henrij                                520      geb. 19.06.1868            besneden 26.06.1868    Grevenbicht       inv. 296 27

Kronenberg Herman                             374      geb. 14.01.1861            besneden 21.01.1861    Grevenbicht       inv. 269 09

Kronenberg Louis                                 264      geb. 21.01.1854            besneden 29.01.1854    Stokheim           inv. 297 33

Kronenberg Mozes                               176      geb. 11.01.1849            besneden 19.01.1849    Grevenbicht       inv. 297 22

                                                                                                        L.

Lacloche Jacques                                 470       geb. 17.10.1865            besneden 24.10.1865    Maastricht          inv. 296 21

Lacloche Jules                                      502      geb. 22.06.1867             besneden 29.06.1867    Maastricht          inv. 296 25

Lacloche Lépold                                   421       geb. 14.10.1863            besneden 21.10.1863    Maastricht         inv. 296 15

Landauer Emile                                    365       geb. 21.10.1860            besneden 29.10.1860    Brussel              inv. 296 08

Lappeman Alfred                                  491      geb. 19.10.1866            besneden 26.10.1866    Maastricht          inv. 296 24

Lappeman Henrij                                  443      geb. 14.11.1864            besneden 21.11.1864    Maastricht          inv. 296 18

Lappeman Isidor                                   383      geb. 07.08.1861            besneden 14.08.1861    Maastricht          inv. 296 10

Lappeman Isidor                                   419      geb. 16.09.1863            besneden 23.09.1863    Maastricht          inv. 296 15

Lappeman Lion                                     437      geb. 29.09.1864            besneden 06.10.1864    Maastricht          inv. 296 17

Lazarus Louis                                        295      geb. 18.12.1855            besneden 25.12.1855    Antwerpen         inv. 297 37

Leeuwen van Josef                               345      geb. 08.05.1859            besneden 15.05.1859    Sittard                inv. 296 06

Lefevre Lépold                                     474      geb. 11.01.1866            besneden 18.01.1866    Eijsden               inv. 296 22

Lehmann Isidor                                     204      geb. 08.09.1850            besneden 15.09.1850    Roermond          inv. 297 26

Leuwenstein Albert Bernard                403      geb. 17.11.1862            besneden 24.11.1862    Brussel               inv. 296 13

Leuwenstein Emil Eugene                    375      geb. 18.02.1861            besneden 25.02.1861    Brussel               inv. 296 09

Levenbach August Mozes                    395      geb. 03.06.1862            besneden 10.06.1862    Sittard                inv. 296 12

Levenbach David                                  578      geb. 10.07.1872            besneden 17.07.1872    Sittard                inv. 296 35

Levenbach Gustaaf                               322      geb. 21.04.1858            besneden 28.04.1858    Sittard                inv. 296 04

Levenbach Josef                                   226      geb. 20.10.1851            besneden 27.10.1851    Sittard                inv. 297 29

Levenbach Moritz Emil                        371      geb. 21.11.1860            besneden 28.11.1860    Sittard                inv. 296 09

Levie Charles                                        388      geb. 05.12.1861            besneden 12.12.1861    Maastricht          inv. 296 11

Levie David Emil                                   458     geb. 06.05.1865            besneden 13.05.1865    Linnich                inv. 296 20

Levie Louis                                            478     geb. 22.03.1866            besneden 29.03.1866    Maastricht           inv. 296 22

Levie Meijer                                         316      geb. 16.02.1857            besneden 01.03.1857    Maastricht           inv. 296 02

Levij Abraham                                      349      geb. 26.05.1859            besneden 02.06.1859    Maastricht           inv. 296 06

Levij Alexander Oscar                         372      geb. 27.11.1860            besneden 04.12.1860    Levishein-Linnich inv. 296 09

Levij Alfred                                           107      geb. 08.03.1844            besneden 15.03.1844    Maastricht          inv. 297 14

Levij David                                           128      geb. 14.08.1845            besneden 21.08.1845    Maastricht          inv. 297 16

Levij Eduard Albert                              543      geb. 05.03.1870            besneden 13.03.1870    Maastricht          inv. 296 30

Levij Ferdinand Zecharias                   493      geb. 16.05.1867             besneden 23.05.1867    Maastricht         inv. 296 25

Levij Henrij Joseph                              568      geb. 13.05.1871            besneden 20.05.1871    Maastricht          inv. 296 33

Levij Hertog                                          323      geb. 19.05.1857            besneden 26.05.1857    Maastricht         inv. 296 03

Levij Isidor                                           199       geb. 08.06.1850            besneden 15.06.1850    Maastricht         inv. 297 25

Levij Jacob                                           331       geb. 24.03.1858            besneden 01.04.1858    Levisheim          inv. 296 04

Levij Jacob Salomon                            202      geb. 20.07.1850             besneden 27.07.1850    Maastricht         inv. 297 26

Levij Josef                                            414       geb. 15.06.1863            besneden 22.06.1863    Maastricht         inv. 296 14

Levij Karel                                            494      geb. 21.02.1867            besneden 28.02.1867    Aken                 inv. 296 24

Levij Salomon                                       288      geb. 22.04.1855            besneden 29.04.1855    Maastricht          inv. 297 36

Levij Simon                                           091      geb. 19.02.1843            besneden 26.02.1843    Maastricht          inv. 297 12

Levison Josef Maurice Marinus         305      geb. 15.03.1856            besneden 28.7.1856       Gent                  inv. 296 01

Levison Maurice Frederic                   309      geb. 23.08.1856             besneden 19.09.1856    Gent                  inv. 296 01

Lier van Eduard Salomon Mauritz      453      geb. 18.02.1865             besneden 25.02.1865    Maastricht         inv. 296 19

                                                                                                       M.

Maas De Moritz                                   138      geb. 12.12.1845            besneden 19.12.1845    Maastricht          inv. 297 18

Macheels Karel                                    027      geb. 20.06.1835            besneden 27.06.1835    Maastricht          inv. 297 04

Maisonpiére Benoit                              357      geb. 03.03.1860            besneden 10.03.1860    Sittard               inv. 296 07

Maisonpiérre Adolph                            298      geb. 06.03.1856            besneden 13.03.1856    Sittard               inv. 297 38

Maisonpiérre David                             018      geb. 04.12.833              besneden 12.12.1833    Maastricht          inv. 297 03

Maisonpiérre David                             046      geb. 15.03.1838            besneden 23.03.1838    Maastricht          inv. 297 06

Maisonpiérre Emanuel                        330       geb. 04.03.1858            besneden 11.03.1858    Sittard               inv. 296 04

Maisonpiérre Felix                               391      geb. 07.02.1862            besneden 14.02.1862    Sittard               inv. 296 11

Maisonpiérre Isidor                             428       geb. 28.03.1864            besneden 04.04.1864    Brussel              inv. 296 16

Maisonpiérre Léonard                         029      geb. 09.11.1835            besneden 16.11.1835    Maastricht          inv. 297 04

Marchand Mozes                                 059      geb. 30.09.1839             besneden 07.10.1839    Gulpen               inv. 297 08

Markens Abraham                               069      geb. 17.09.1840             besneden 25.09.1840    Maastricht         inv. 297 09

Markens Adolf                                     417      geb. 27.08.1863             besneden 03.09.1863    Maastricht         inv. 296 15

Markens Andres                                  013       geb. 12.05.1833            besneden 19.05.1833    Maastricht         inv. 297 02

Markens Jacob                                    005       geb. 09.08.1831            besneden 16.08.1831    Maastricht         inv. 297 01

Markens Moritz                                   567      geb. 11.04.1871            besneden 18.04.1871    Maastricht          inv. 296 33

Markens Mozes                                   112      geb. 22.08.1844            besneden 29.08.1844    Maastricht          inv. 297 14

Marx Mathieu                                      172      geb. 05.10.1848            besneden 12.10.1848    Meerssen           inv. 297 22

Marx Moris                                          462      geb. 04.07.1865            besneden 11.07.1865    Luik                   inv. 296 20

Meijer Alfred Zacharias                      132       geb. 09.11.1845            besneden 16.11.1845    Maastricht         inv. 297 17

Meijer Isidor                                        373       geb. 02.12.1860            besneden 09.12.1860    Maastricht         inv. 296 09

Meijer Josef                                         513       geb. 15.02.1868            besneden 22.02.1868    Maastricht         inv. 296 27

Meijer Jozef                                          073      geb. 11.01.1841            besneden 18.01.1841    Maastricht         inv. 297 10

Meijer Jules                                          089      geb. 28.11.1842            besneden 06.12.1842    Brussel              inv. 297 12

Meijer Léopold                                     441      geb. 05.11.1864            besneden 12.11.1864    Maastricht          inv. 269 18

Meijer Michel                                       294      geb. 20.11.1855            besneden 27.11.1855    Maastricht         inv. 297 37

Meister Ab.Ernst.                                 558      geb. jaar 1834               besneden 09.01.1871    Brussel               inv. 296 32

Melhado Salomon                                 257      geb. 16.09.1853            besneden 23.09.1853    Maastricht         inv. 297 33

Michel Albert                                       189       geb. 19.06.1849            besneden 26.06.1849     Luik                  inv. 297 24

Michel Eduard                                      076      geb. 03.06.1841            besneden 10.06.1841    Luik                   inv. 297 10

Michel Marcus                                     039      geb. 12.06.1837            besneden 19.06.1837     Luik                  inv. 297 05

Michel Theodor                                    094      geb. 05.05.1843            besneden 12.05.1843     Luik                  inv. 297 12

Mozes Abraham                                   279      geb. 17.12.1854            besneden 24.12.1854    Sittard                inv. 297 35

Mozes Alphonse                                   401       geb. 29.10.1862           besneden 05.11.1862    Luik                   inv. 296 13

Mozes Freidel                                       381      geb. 04.07.1861            besneden 11.07.1861    Luik                   inv. 296 10

Mozes Meijer                                       243      geb. 04.02.1853            besneden 11.02.1853    Heerlen              inv. 297 31

Mozes Mozes                                       116      geb. 12.01.1845             besneden 20.01.1845    Sittard               inv. 297 15

Mozes Salomon                                    144      geb. 15.07.1846             besneden 22.07.1846    Sittard               inv. 297 18

Mozes Salomon                                    310      geb. 23.09.1856             besneden 30.09.1856    Sittard               inv. 296 01

Müntschenck Fritz                               436       geb. 04.09.1864            besneden 16.09.1864    Maastricht         inv. 296 17

Mug Henrij                                           466       geb. 15.08.1865            besneden 22.08.1865    Luik                  inv. 296 21

Mug Levie                                            465       geb. 15.08.1865            besneden 22.08.1865     Luik                 inv. 296 21

                                                                                                       N.

Nooitrust Henri                                    482       geb. 26.04.1866            besneden 04.05.1866    Maastricht         inv. 296 23

Nooitrust Isidor                                    442      geb. 05.11.1864             besneden 12.11.1864    Maastricht         inv. 296 18

                                                                                                       O.

Oppenheim Albert                                213       geb. 21.03.1851            besneden 28.03.1851    Brussel              inv. 297 27

Oppenheim Jule Henrij                        126       geb. 21.05.1845            besneden 28.05.1845    Brussel              inv. 297 16

Ossedrijver Felix                                  569      geb. 01.07.1871             besneden 08.07.1871    Sittard               inv. 296 34

                                                                                                        P.

Philipp Philipe                                       424       geb. 19.01.1864            besneden 26.01.1864    Maastricht         inv. 296 15

Picard Achille                                       183       geb. 09.03.1849            besneden 16.03.1849     Brussel              inv. 297 23

Picard Jonatas                                      402      geb. 08.11.1862             besneden 15.11.1862    Luik                   inv. 296 13

Picard Louis Léopold                            368      geb. 02.11.1860            besneden 09.1860         Luik                   inv. 296 08

Polak Eduard Henrij                             404      geb. 20.11.1862            besneden 27.11.1862    Brussel               inv. 296 13

Polak Levij                                            228      geb. 30.01.1852            besneden 06.02.1852    Luik                   inv. 297 29

Pots Simon                                            117      geb. 08.02.1845             besneden 15.02.1845    Grevenbicht       inv. 297 15

Prins Benoit Adolf George                   131      geb. 02.11.1845            besneden 09.11.1845     Brussel              inv. 297 17

                                                                                                        R.

Rosendahl Moritz                                 236      geb. 07.09.1852            besneden 14.09.1852    Gangeld             inv. 297 30

Rosenthal Edmond                               380       geb. 10.06.1861            besneden 17.06.1861    Luik                  inv. 296 10

Rosenthal Eduard                                 431      geb. 14.05.1864            besneden 21.05.1864    Maastricht          inv. 296 16

Rosenthal Jules                                    488      geb. 22.09.1866             besneden 29.09.1866     Maastricht        inv. 296 23

Rund Louis Maurice                            411      geb. 22.03.1863             besneden 29.03.1863    Brussel              inv. 296 14

 

                                                                                  

                                                                                                        S.

Salm Gustave                                       571       geb. 18.08.1871            besneden 25.08.1871    Sittard               inv. 296 34

Salm Max                                             572       geb. 18.08.1871            besneden 25.08.1871    Sittard               inv. 296 34

Salomon Ernes Moris                          133       geb. 11.11.1845            besneden 18.11.1845    Brussel              inv. 297 17

Salomon Ernest                                    434       geb. 19.06.1864            besneden 26.06.1864    Namur               inv. 296 17

Salomon Freidel                                   486       geb. 01.09.1866            besneden 08.09.1866    Luik                   inv. 269 23

Samuel Emanuel                                   077      geb. 05.06.1841            besneden 12.06.1841    Maastricht          inv. 297 10

Samuel Josef                                        036       geb. 16.02.1837            besneden 24.02.1837    Maastricht         inv. 297 05

Samuel Maurits                                    553      geb. 08.09.1870            besneden 15.09.1870    Maastricht          inv. 296 32

Samuel Paul-Charle                             366       geb. 10.10.1860            besneden 29.10.1860    Brussel               inv. 296 08

Sassen Josef                                         547      geb. 10.05.1870            besneden 17.05.1870    Sittard                inv. 296 31

Sasserath Adolf                                    358       geb. 06.04.1860            besneden 13.04.1860    Luik                  inv. 296 07

Sasserath Louis                                    337      geb. 05.08.1858            besneden 12.08.1858    Luik                    inv. 296 05

Sasserath Salomon                               363      geb. 30.06.1860            besneden 07.07.1860    Luik                    inv. 296 08

Sassrath  Alphons                                 270      geb. 06.05.1854            besneden 13.05.1854     Luik                  inv. 297 34

Sassrath Mozes                                   177       geb. 17.01.1849            besneden 25.01.1849    Obicht               inv. 297 23

Saxen van Alexander Jesué                425       geb. 01.02.1864            besneden 08.02.1864    Maastricht         inv. 296 16

Saxen van Jaques                                 362      geb. 23.06.1860            besneden 30.06.1860    Maastricht         inv. 296 08

Saxen Van Salomon                             352       geb. 03.08.1859            besneden 10.08.1859    Maastricht         inv. 296 06

Schaab Abraham                                  103       geb. 10.02.1844            besneden 18.02.1844    Maastricht         inv. 297 13

Simon Elias Isidor                                024       geb. 24.01.1835            besneden 01.02.1835    Luik                  inv. 297 03

Soesman August                                   159      geb. 24.11.1847            besneden 02.12.1847    Meerssen          inv. 297 20

Soesman Elias                                       035      geb. 27.01.1837            besneden 03.02.1837    Scharnn             inv. 297 05

Soesman Isidor                                     266      geb. 02.02.1854            besneden 09.02.1854     Meerssen          inv. 297 34

Soesman Meijer                                   559       geb. 25.12.1870            besneden 11.01.1871    Maastricht         inv. 296 32

Soesman Servaas                                 280       geb. 23.01.1855            besneden 30.01.1855    Meerssen          inv. 297 35

Sousman Louis                                     188       geb. 14.06.1849            besneden 21.06.1849    Meerssen           inv. 297 24

Sousman Mozes Mathieu                    208       geb. 29.12.1850            besneden 05.01.1851    Meerssen          inv. 297 26

Souweine Adolf                                     012      geb. 02.07.1832             besneden 09.07.1832    Maastricht         inv. 297 02

Souweine César                                    455      geb. 08.03.1865             besneden 15.03.1865    Sittard               inv. 296 19

Souweine Emil                                       398      geb. 06.09.1862            besneden 14.09.1862    Sittard                inv. 296 12

Souweine Frederik                                019      geb. 14.03.1834            besneden 23.03.1834    Maastricht         inv. 297 03

Souweine Henrij Cerf                           548      geb. 30.05.1870             besneden 06.06.1870    Sittard               inv. 296 31

Souweine Jacobus                                 011      geb. 27.04.1832            besneden 04.05.1832    Maastricht         inv. 297 02

Souweine Uri                                         009      geb. 28.02.1832            besneden 07.03.1832    Maastricht         Inv. 297 02

Souweine Willem                                  031       geb. 24.03.1836            besneden 31.03.1836    Maastricht         inv. 297 04

Spiegels Daniel                                    113       geb. 22.09.1844             besneden 29.09.1844    Maastricht         inv. 297 15

Stern Alfret Eduare                              518      geb. 05.05.1868             besneden 12.05.1868    Brussel              inv. 296 27

Straus Charles                                      048      geb. 30.04.1838             besneden 07.05.1838    Luik                  inv. 297 06

Straus Joseph                                       050      geb. 1824                       besneden 12.08.1838    Luik                  inv. 297 07

Sundel Abraham                                   302      geb. 04.05.1856             besneden 11.05.1856    Luik                  inv. 297 38

Sundel Jonas                                         287      geb. 18.04.1855            besneden 25.04.1855    Sittard               inv. 297 36

Sundel Samuel                                      328       geb. 27.02.1858            besneden 24.02.1858    Luik                  inv. 296 03

Schwaak Abraham                               103       geb. 10.02.1844            besneden 18.02.1844    Maastricht         inv. 297 13

Swaab Ahron                                         001      geb. 08.02.1831            besneden 16.02.1831    Maastricht         inv. 297 01

Swaab Eliazar Philip                              079      geb. 01.01.1842            besneden 09.01.1842    Maastricht         inv. 297 10

Swaab Salomon                                     319      geb. 06.03.1857            besneden 13.03.1857    Maastricht         inv. 296 02

Swaab Samuel                                       038      geb. 20.04.1837            besneden 27.04.1837    Maastricht         inv. 297 05

Swaab Simon                                         304      geb. 16.06.1856            besneden 23.06.1856    Maastricht         inv. 297 38

                                                                                                        T.

Turksma Arthure                                  338      geb. 18.09.1858            besneden 25.09.1858    Maastricht          inv. 296 05

Turksma Théodor                                 378      geb. 04.03.1861            besneden 11.03.1861    Maastricht          inv. 296 10

                                                                                                        V.

Verger Arthur                                       165      geb. 10.05.1848            besneden 17.05.1848    Brussel               inv. 297 21

Verger Edmond                                     190      geb. 28.07.1849            besneden 04.08.1849    Luik                  inv. 297 24

Verger George Jaques                         376      geb. 22.02.1861            besneden 01.03.1861    Brussel              inv. 296 09

Verger Herman                                     297      geb. 14.02.1856            besneden 21.02.1856    Luik                  inv. 297 38

Verger Jules                                         141       geb. 10.05.1846            besneden 17.05.1846    Luik                  inv. 297 18

Verger Julien                                        329      geb. 27.02.1858            besneden 06.03.1858    Luik                   inv. 296 04

Verger Léon                                          201      geb. 29.06.1850            besneden 06.07.1850    Brussel              inv. 297 26

Verger Léon Julien Edmond                496      geb. 04.04.1867             besneden 11.04.1867    Luik                  inv. 296 24

Verger Léopold                                    405       geb. 11.12.1862            besneden 18.12.1862    Luik                   inv. 296 13

Vissers  Josef                                       229       geb. 08.03.1852            besneden 13.03.1852    Maastricht         inv. 297 29

Vissers Elias                                         081      geb. 21.03.1842             besneden 28.03.1842    Maastricht         inv. 297 11

Vissers Elias                                         042      geb. 24.12.1837             besneden 31.12.1837    Maastricht         inv. 297 06

Vissers Hendrik                                    008      geb. 28.01.1832            besneden 04.02.1832    Maastricht         inv. 297 01

Vissers Isaac                                        158       geb. 03.11.1847            besneden 10.11.1847    Maastricht         inv. 297 20

Vissers Jozef                                         534      geb. 13.08.1869            besneden 20.08.1869    Maastricht         inv. 296 29

Vissers Simon                                       061      geb. 26.10.1839            besneden 02.11.1839     Maastricht         inv. 297 08

Voijez Andreas                                     015       geb. 09.07.1833            besneden 16.07.1833    Maastricht         inv. 297 02

                                                                                                       W.

Waldhausen Andrees                           216       geb. 20.04.1851            besneden 28.04.1851    Maastricht         inv. 297 27

Waldhausen Eliazar                             115       geb. 22.11.1844            besneden 29.11.1844    Maastricht          inv. 297 15

Waldhausen Arnold                              448      geb. 07.01.1865            besneden 14.01.1865    Maastricht          inv. 296 18

Waldhausen Emanuel                           394      geb. 12.05.1862            besneden 19.05.1862    Maastricht          inv.296 12

Waldhausen Gustave                           449       geb. 07.01.1865            besneden 14.01.1865    Maastricht         inv. 296 19

Waldhausen Karel                                255      geb. 20.08.1853            besneden 27.08.1853    Maastricht          inv. 297 32

Waldhausen Leonard                           350       geb. 08.06.1859            besneden 15.06.1859    Maastricht         inv. 296 06

Walewijk Adam Salomon                     327       geb. 16.01.1858            besneden 24.01.1858     Brussel             inv. 296 03

Weerden Van Benoit                            430      geb. 13.05.1864            besneden 20.05.1864    Namur               inv. 296 16

Weijl Albert                                           303      geb. 25.05.1856            besneden 01.06.1856    Brussel              inv. 297 38

Weijl  Léopold                                      467       geb. 13.09.1865            besneden 20.09.1865    Brussel              inv. 296 21

Weil Arthur                                          108       geb. 10.03.1844             besneden 18.03.1844    Brussel              inv. 297 14

Weil Arthur                                           432      geb. 10.06.1864             besneden 17.06.1864    Brussel              inv. 296 16

Weil Camill                                           070       geb. 29.10.1840            besneden 05.11.1840    Brussel              inv. 297 09

Weslij Alfret                                          252      geb. 27.07.1853            besneden 05.08.1853    Huij                   inv. 297 32

Weslij Daniel                                        198       geb. 21.04.1850            besneden 29.04.1850    Mailhieux           inv. 297 25

Weslij Emile Charles                            339      geb. 02.11.1858            besneden 09.11.1858    Maastricht          inv. 296 05

Weslij Géorge Emile                            390       geb. 16.01.1862            besneden 23.01.1862    Maastricht         inv. 296 11

Weslij Henrij                                         530      geb. 17.04.1869            besneden 24.04.1869    Maastricht          inv. 296 29

Weslij Herman                                      006      geb. 26.09.1831            besneden 04.10.1831    Maastricht          inv. 297 01

Weslij Herman                                      574      geb. 31.10.1871            besneden 07.11.1871    Aken                 inv. 296 34

Weslij Léon                                           480      geb. 11.04.1866            besneden 18.04.1866    Luik                   inv. 296 22

Weslij Leonard                                     275       geb. 23.09.1854            besneden 30.09.1854    Maastricht         inv. 297 35

Weslij Léopold                                      222      geb. 16.06.1851            besneden 24.06.1851    Maillieux            inv. 297 28

Weslij Lodewijk                                    053      geb. 29.12.1838             besneden 05.01.1839    Maastricht         inv. 297 07

Weslij Louis Albert                               253      geb. 31.07.1853            besneden 07.08.1853    Brussel              inv. 297 32

Weslij Louis Felix                                 242      geb. 23.01.1853            besneden 30.01.1853    Maastricht          inv. 297 31

Weslij Michel                                        385      geb. 24.10.1861            besneden 31.10.1861    Maastricht         inv. 296 11

Weslij Rudolf Hendrik                         539       geb. 27.01.1870            besneden 03.02.1870    Maastricht         inv. 296 30

Weslij Silvain                                        382      geb. 06.07.1861             besneden 13.07.1861    Luik                  inv. 296 10

Weslij Victor Martin                            512       geb. 20.01.1868            besneden 27.01.1868    Maastricht         inv. 296 26

Wijnberg Isaac                                     308       geb. 09.09.1856            besneden 16.09.1856    Maastricht         inv. 296 01

Wijngaard Abraham                             206       geb. 04.12.1850            besneden 11.12.1850    Maastricht         inv. 297 26

Wijngaard Eduard Meijer                    340      geb. 26.11.1858             besneden 03.12.1858    Maastricht         inv. 296 05

Wijngaard Eugenius Severinus            192      geb. 15.08.1849            besneden 22.08.1849    Maastricht          inv. 297 24

Wijngaard Ferdinand                            282      geb. 01.02.1855            besneden 08.02.1855    Maastricht          inv. 297 36

Wijngaard Hendrik                              162       geb. 15.12.1847            besneden 23.12.1847    Maastricht          inv. 297 21

Wijngaard Isaac                                   102       geb. 07.02.1844            besneden 14.02.1844    Maastricht          inv. 297 13

Wijngaard Isidor                                  110       geb. 18.03.1844            besneden 25.03.1844    Meerssen           inv. 297 14

Wijngaard Isidor Jeaque                      093      geb. 02.05.1843            besneden 09.05.1843    Luik                   inv. 297 12

Wijngaard Jacob                                   536      geb. 14.11.1869            besneden 22.11.1869    Maastricht          inv. 296 29

Wijngaard Jacob                                   086      geb. 20.06.1842            besneden 27.06.1842    Maastricht          inv. 297 11

Wijngaard Josef                                    205      geb. 04.12.1850            besneden 11.12.1850    Maastricht          inv. 297 26

Wijngaard Jozef                                   166       geb. 12.05.1848            besneden 20.05.1848    Meerssen           inv. 297 21

Wijngaard Jozef                                   146       geb. 18.12.1846            besneden 25.12.1846    Meerssen           inv. 297 19

Wijngaard Jules Isidor                         212      geb. 28.02.1851            besneden 08.03.1851    Maastricht          inv. 297 27

Wijngaard Jules Isidore                       178      geb. 21.01.1849            besneden 29.01.1849    Maastricht          inv. 297 23

Wijngaard Karel                                   254      geb. 02.08.1853            besneden 09.08.1853    Maastricht          inv. 297 32

Wijngaard Meijer                                 519      geb. 12.05.1868            besneden 19.05.1868    Maastricht          inv. 296 27

Wijngaard Micheel                               576      geb. 04.03.1872            besneden 11.03.1872    Maastricht          inv. 296 34

Wijngaard Mozes                                  074      geb. 01.02.1841            besneden 09.02.1841    Maastricht         inv. 297 10

Wijngaard Salomon                              289       geb. 31.05.1855            besneden 07.07.1855    Meerssen          inv. 297 37

Wijnhausen Hijman                              157       geb.  26.10.1847           besneden 03.11.1847    Gulpen              inv. 297 20

Wijnhausen Karel                                167       geb. 14.05.1848            besneden 22.05.1848    Gulpen               inv. 297 21

Wijnhausen Levij                                 195       geb.13.12.1849             besneden 20.12.1849    Gulpen               inv. 297 25

Wijnhausen Manuel                             225      geb. 05.10.1851             besneden 12.10.1851    Gulpen              inv. 297 29

Wijnhausen Moritz                               532      geb. 20.05.1869             besneden 27.05.1869    Maastricht         inv. 296 29

Wijnschenk Abraham                           251      geb. 27.07.1853             besneden 03.08.1853    Maastricht         inv. 297 32

Wijnschenk Heijman                            344       geb. 10.04.1859            besneden 17.04.1859    Maastricht         inv. 296 05

Wijnschenk Josef                                 473       geb. 10.01.1866            besneden 17.01.1866    Maastricht         inv. 296 22

Wolf Alexander                                    143       geb. 02.06.1846            besneden 09.06.1846    Sittard               inv. 297 18

Wolf Bernard                                       121       geb. 21.02.1845             besneden 28.02.1845    Sittard               inv. 297 16

Wolf Emanuel                                       426       geb. 22.02.1864            besneden 01.03.1864    Sittard               inv. 296 16

Wolf Josef                                            456       geb. 06.04.1865            besneden 13.04.1865    Sittard               inv. 296 19

Wolf Julius  Jacob                                573       geb. 23.09.1871            besneden 30.09.1871    Vaals                 inv. 296 34

Wolf Louis                                            523       geb. 26.09.1868            besneden 04.10.1868    Sittard               inv. 296 28

Wolff Jacob                                           066      geb. 09.07.1840            besneden 16.07.1840    Sittard                inv. 297 09

Wolfskehl Alfred                                  182       geb. 26.02.1849            besneden 05.03.1849    Brussel              inv. 297 23

Woremser Léon                                   122       geb. 15.03.1845            besneden 22.03.1845    Brussel               inv. 297  16

Wormser Alfret                                    109       geb. 24.11.1842            besneden 19.03.1844    Brussel              inv. 297 14

Wormser Isidor Octare                        250      geb. 14.06.1853            besneden 21.06.1853    Brussel               inv. 297 32

                                                                                                        Z.

Zeligman Mendele                                065      geb. 08.07.1840            besneden 15.07.1840    Meerssen           inv. 297 09

Zondervan Abraham                             341      geb. 28.11.1858            besneden 05.12.1858    Maastricht          inv. 296 05

Zondervan Cesar                                  220      geb. 21.05.1851            besneden 29.05.1851    Mechelen blg      inv. 297 28

Zondervan Emil Eugene                       432      geb. 25.10.1864            besneden 01.11.1864    Heerlen               inv. 296 17

Zondervan Heijman                              169      geb. 20.06.1848            besneden 27.06.1848    Mechelen           inv. 297 22

Zondervan Heijman                              227      geb. 30.11.1851            besneden 07.12.1851    Maastricht          inv. 297 29

Zondervan Hele                                    016      geb. 11.08.1833            besneden 18.08.1833    Maastricht          inv. 297 02

Zondervan Henrij                                 433       geb. 19.06.1864            besneden 26.06.1864    Maastricht         inv. 296 17

Zondervan Herman                              238       geb.  12.10.1852           besneden 19.10.1852    Maastricht         inv. 297 30

Zondervan Josef                                   312      geb. 20.10.1856            besneden 27.10.1856    Maastricht          inv. 296 01

Zondervang Daniel                               259      geb. 10.10.1853            besneden 17.10.1853    Mechelen blg      inv. 297 33

 

1ste Register der Kinderen, besneden door S.M. Schepp, houdende, dagtekeningen van geboorte en besnijding als mede namen der besnedene, Vader, Moeder en Peter.  Begonnen  de 7.8.1855 en beëindigd den 03.03.1895 van no. 1 tot en met nummer 301. (Dit reg. Staat genoteerd bij RHCL v/h RAL, als Ned. Israëlische gemeente Maastricht inv. Nr. 298).

2de Register der Kinderen besneden door  S.M. Schepp houdende dagtekende van geboorte en besnijding, als mede namen der besnedene, Vader, Moeder, Peter en plaats van besnijding. Aangevangen ter vervolging van 1ste register,  no. 302  tot met  nummer 352. Besnijdenisregister van S.M.Schepp in de periode vanaf 2.4.1895 tot 26.10.1909, Deze bevind zich in Reg. Hist. Centr. Limburg (RHCL), Ned. Israëlitische gemeente Maastricht inv. 299.

 

                                                                                                                 A.

          Alba Jakob                                            097       geb. 04.05.1872           besneden 11.05.1872    Beek                 inv. 298 15

          André Benedikt                                    215      geb. 02.08.1882             besneden 09.08.1882    Maastricht         inv. 298 32

          André Micheel                                      136       geb. 04.08.1876           besneden 11.08.1876    Maastricht          inv. 298 21

                                                                                                                 B.

          Baruch Morits                                      108      geb. 15.10.1873             besneden 22.10.1873    Maastricht          inv. 298 17

          Benedik Bernard                                  114       geb. 21.02.1874           besneden 28.02.1874    Schimmert          inv. 298 18

          Benedik Jakob                                      086      geb. 27.01.1870            besneden 03.02.1870    Schimmert          inv. 298 14

          Benedik Jozeph                                    132       geb. 25.01.1876            besneden 01.02.1876    Schimmert          inv. 298 20

          Berets Adolf David                              191       geb. 25.03.1881            besneden 01.04.1881    Roermond         inv. 298 29

          Berets Leopold Aron                            224      geb. 24.12.1883            besneden 31.12.1883    Roermond         inv. 298 33

          Bloemendaal Salomon                          308      geb. 07.02.1896            besneden 14.02.1896    Maastricht          inv. 299 02

          Bloemgarten Hendrik                           291      geb. 04.11.1893            besneden 12.11.1893    Heerlen              inv. 298 43

          Bloemgarten Isidor                               104      geb. 26.01.1873            besneden 02.02.1873     Sittard               inv. 298 16

          Bloemgarten Jacques Benoit               307      geb. 13.01.1896            besneden 20.01.1896     Heerlen             inv. 299 02

          Bloemgarten Leopold                           151      geb. 26.07.1877            besneden 02.08.1877     Sittard               inv. 298 23

          Borstrok Lion                                       169       geb. 20.12.1878            besneden 27.12.1878     Middelburg       inv. 298 26

                                                                                                                  C.

          Caan Alfred                                          311       geb. 13.06.1897            besneden 20.06.1897    Venlo                inv. 299 03

          Caan Karel                                           199       geb. 04.08.1881            besneden 11.08.1881    Valkenburg        inv. 298 30

          Caan Max                                             006      geb. 02.01.1857            besneden 09.01.1857    Schimmert          inv. 298 02

          Caan Salle                                             050      geb. 10.05.1864            besneden 17.05.1864    Schimmert          inv. 298 09

          Cahn Benjamin                                     149       geb. 28.04.1877           besneden 05.05.1877    Valkenburg         inv. 298 23

          Cahn Daniel                                          124      geb. 17.02.1875            besneden 25.02.1875    Valkenburg         inv. 298 19

          Cahn Herman                                        293      geb. 04.01.1894            besneden 10.01.1894    Maastricht          inv. 298 43

          Cahn Jakob Jozeph                              120       geb. 25.10.1874            besneden 01.11.1874    Valkenburg        inv. 298 19

          Cahn Jakob                                           105      geb. 23.02.1873            besneden 02.03.1873    Valkenberg        inv. 298 16

          Cahn Louis                                           166       geb. 30.08.1878            besneden 06.09.1878    Valkenburg        inv. 298 25

          Canter Camil                                        153       geb. 15.09.1877            besneden 22.09.1877    Heerlen              inv. 298 23

          Cerf Aalvador                                       025      geb. 16.06.1860            besneden 23.06.1860    Brussel               inv. 298 05

          Claessen Alfred                                    314      geb. 01.01.1898            besneden 08.01.1898    Urmond             inv. 299 03

          Cohen Alexander Leo                          352       geb. 19.10.1909            besneden 26.10.1909    Dirksland           inv. 299 09

          Cohen Jacques                                      024      geb. 11.04.1860            besneden 18.04.1860    Brussel               inv. 298 05

          Cohen Natan                                         209      geb. 11.05.1882            besneden 18.05.1882    Maastricht          inv. 298 31

          Coopman Jacques                                 033      geb. 09.07.1861            besneden 16.07.1861    Eijsden               inv. 298 06

          Cracare David                                      348       geb. 29.12.1915            besneden 05.01.1907    Vlissingen          inv. 299 08

          Cronenberg Alphonse                           078      geb. 27.08.1868            besneden 03.09.1868    Luik                   inv. 298 13

          Cronenberg Herman                             295      geb. 23.02.1894            besneden 02.03.1894    Grevenbicht       inv. 298 44

          Crooneberg Carles                               110      geb. 05.11.1873            besneden 12.11.1873    Grevenbicht        inv. 298 17

          Croonenberg Segmond                         133      geb. 26.03.1876            besneden 02.04.1876    Grevenbicht        inv. 298 20

          Croonenberg Silvain                             171      geb. 20.04.1879            besneden 27.04.1879    Grevenbicht        inv. 298 26

                                                                                                                 D.

          Delerré Jacques                                    321      geb. 06.10.1898            besneden 14.10.1898    Maastricht          inv. 299 04

          Dijk van Henri                                       222      geb. 10.10.1883            besneden 17.10.1883    Roermond          inv. 298 33

          Dijk van Louis                                       261      geb. 02.12.1887            besneden 09.12.1887    Roermond          inv. 298 39

          Dijk van Morits                                    186      geb. 17.08.1880             besneden 24.08.1880    Venlo                 inv. 298 28

                                                                                                                 E.

          Egger Herman                                      029       geb. 16.09.1860            besneden 23.09.1860    Sittard                inv. 298 06

          Egger Morits                                        013       geb. 28.11.1858            besneden 05.12.1858    Sittard                inv. 298 03

          Eisman Benjamin                                  221      geb. 01.09.1883            besneden 08.09.1883    Venlo                 inv. 298 33

          Eismann Herman                                  206      geb. 10.02.1882            besneden 17.02.1882    Venlo                 inv. 298 31

          Elekan Arthur Jakob                            243      geb. 26.12.1885            besneden 02.01.1886    Venlo                 inv. 298 36

          Elekan Emanuel                                    061      geb. 25.09.1866            besneden 02.10.1866    Venlo                 inv. 298 10

                                                                                                                 F.

          Falkenburg Jakob                                338       geb. 04.05.1905            besneden 14.05.1905    Maastricht          inv. 299 07

          Foijer Benoit                                         064      geb. 16.11.1866            besneden 23.11.1866    Maastricht          inv. 298 11

          Foijer Henri                                           045      geb. 30.08.1863            besneden 06.09.1863    Maastricht          inv. 298 08

          Francken Meijer Theodoor                  315      geb. 27.1.1898              besneden 03.02.1898    Venlo                 inv. 299 03

                                                                                                                  G.

          Gans Bernard                                       072       geb. 23.02.1868            besneden 01.03.1868    Vaals                 inv. 298 12

          Gelder van Aaron                                 130       geb. 05.11.1875            besneden 12.11.1875    Leerdam            inv. 298 20

          Goldstein Abraham                              154       geb. 13.12.1877            besneden 20.12.1877    Maastricht          inv. 298 23

          Goldstein Adolf                                    128       geb. 25.09.1875            besneden 02.10.1875    Sittard                inv. 298 20

          Goldstein Alphonse                              188       geb. 24.11.1880            besneden 01.12.1880    Heerlen              inv. 298 28

          Goldstein Alphonse                              267       geb. 02.02.1889            besneden 10.02.1889    Sittard                inv. 298 40

          Goldstein August                                  195      geb. 28.05.1881             besneden 04.06.1881    Sitaard               inv. 298 29

          Goldstein Benoit                                  103       geb. 13.11.1872            besneden 20.11.1872    Sittard                inv. 298 16

          Goldstein Edmond                                242       geb. 21.07.1885            besneden 28.07.1885    Roermond          inv. 298 36

          Goldstein Eduard                                  216      geb. 17.08.1882            besneden 24.08.1882    Sittard                inv. 298 32

          Goldstein Emil                                      218       geb. 17.02.1783            besneden 24.02.1883    Heerlen              inv. 298 33

          Goldstein Jacques                                207       geb. 27.05.1882            besneden 04.06.1882    Maastricht          inv. 298 31

          Goldstein Jacques                                283       geb. 01.02.1892            besneden 08.02.1892    Maastricht          inv. 298 42

          Goldstein Jakob                                    037      geb. 07.04.1862            besneden 14.04.1862    Maastricht          inv. 298 07

          Goldstein Leopold                                235       geb. 16.09.1884            besneden 23.09.1884    Heerlen              inv. 298 35

          Goldstein Maurits                                233       geb. 04.07.1884            besneden 11.07.1884    Roermond          inv. 298 35

          Goldstein Morits                                  126       geb. 07.04.1875            besneden 14.04.1875    Maastricht          inv. 298 19

          Goldstein Salomon                               161       geb. 06.06.1878            besneden 13.06.1878    Heerlen              inv. 298 24

          Goldstein Silvain                                  274       geb. 08.04.1890            besneden 15.04.1890    Maastricht          inv. 298 41

          Gosschalk Mozes                                 140      geb. 01.05.1875            besneden 01.10.1876    Vlissingen           inv. 298 21

          Gosschalk Samuel                                201      geb. 11.09.1881            besneden 18.09.1881    Vlissingen           inv. 298 30

          Goudsmit Edmon Simon                       250      geb. 13.12.1886             besneden 20.12.1886    Venlo                inv. 298 37

          Goudsmit Henri Willem                        278      geb. 31.08.1890            besneden 07.09.1890    Roermond          inv. 298 41

          Groot de Mechiel                                 345       geb. 04.11.1906            besneden 11.11.1906    Middelburg        inv. 299 08

          Groot de Meijel Samuel                       286      geb. 29.11.1892            besneden 06.12.1892    Maastricht          inv. 298 42

          Groot de Salomon Samuel                    290      geb. 31.10.1893            besneden 07.11.1893    Maastricht          inv. 298 43

                                                                                                                 H.

          Haagens Leon                                       341      geb. 17.10.1905            besneden 24.10.1905    Derksland           inv. 299 07

          Haas Abraham                                      143      geb. 29.11.1876            besneden 06.12.1876    Vlissingen           inv. 298 22

          Haas de Jozeph                                     137      geb. 08.09.1876            besneden 15.09.1876    Sittard                inv. 298 21

          Haas Izaak                                            172      geb. 16.05.1879            besnesen 23.05.1879    Vlissingen            inv. 298 26

          Haas Philip                                            144      geb. 29.11.1876            besneden 06.12.1876    Vlissingen           inv. 298 22

          Haemans Sigman                                  269      geb. 19.03.1889            besneden 26.03.1889    Mechelen           inv. 298 40

          Hagenauer Heiman                               310      geb. 05.07.1896            besneden 12.07.1896    Maastricht          inv. 299 03

          Hamme Marcus                                    148      geb. 15.03.1877            besneden 23.03.1877    Vlissingen            inv. 298 23

          Hamme Samuel                                    198       geb. 02.08.1881            besneden 09.08.1881    Vlissingen           inv. 298 30

          Hamme Samuel                                    139       geb. 23.09.1876            besneden 30.09.1876    Vlissingen           inv. 298 21

          Hasselt van Henri                                 349      geb. 05.01.1907            besneden 12.01.1907    Stockhem           inv. 299 08

          Hellenberg Abraham                            170      geb. 06.03.1879            besneden 13.03.1879    Beek                  inv. 298 26

          Hellendag Isaac                                    225      geb. 19.01.1884            besneden 26.01.1884    Beek                  inv. 298 34

          Hellendag Julius                                   256      geb. 13.06.1887            besneden 20.06.1887    Beek                  inv. 298 38

          Hellendag Max                                     208      geb. 03.05.1882            besneden 10.05.1882    Beek                  inv. 298 31

          Hellendag Mozes                                  145      geb. 08.12.1876            besneden 15.12.1876    Beek                  inv. 298 22

          Hellendag Sallie                                    121      geb. 12.11.1874            besneden 19.11.1874    Beek                  inv. 298 19

          Hellendag Silvain                                  258      geb. 29.08.1887            besneden 05.09.1887    Beek                  inv. 298 38

          Hellendal Silvain                                   205      geb. 05.01.1882            besneden 12.01.1882    Maastricht          inv. 298 31

          Hellendall Albert                                  157       geb. 15.01.1878            besneden 22.01.1878    Maastricht         inv. 298 24

          Hellendall Willy                                    331      geb. 06.08.1903             besneden 14.08.1903    Rotterdam         inv. 299 06

          Hering Victor                                        083      geb. 17.03.1869             besneden 24.03.1869    Luik                  inv. 298 13

          Heron Jaques A.A.H.                           011      geb. 20.06.1858            besneden 27.06.1858    Luik                   inv. 298 03

Hertog Albert                                       142       geb. 06.11.1876            besneden 13.11.1876    Meerssen           inv. 298 22

Hertog Alexander                                 095      geb. 30.03.1872            besneden 07.04.1872    Maastricht          inv. 298 15

Hertog Alphonse                                   092      geb. 25.05.1871            besneden 01.06.1871    Heer                  inv. 298 15

Hertog Alphonse                                   122      geb. 16.11.1874            besneden 23.11.1874    Meerssen           inv. 298 19

Hertog Elias Isaac                                109      geb. 24.10.1873            besneden 01.11.1873    Meerssen           inv. 298 17

Hertog Henri                                         096      geb. 30.03.1872            besneden 07.04.1872    Maastricht         inv. 298 15

Hertog Herman                                     245      geb. 07.01.1886            besneden 14.01.1886    Roermond          inv. 298 36

Hertog Josef                                         300      geb. 14.01.1895            besneden 21.01.1895    Sittard                inv. 298 44

Hertog Joseph                                      094      geb. 07.10.1871            besneden 12.11.1871    Meerssen            inv. 298 15

Hertog Joseph                                      185      geb. 03.08.1880            besneden 10.08.1880    Meerssen            inv. 298 28

Hertog Jozeph Louis                            123      geb. 18.12.1874            besneden 25.12.1874    Meerssen            inv. 298 19

Hertog Jules                                         251      geb. 27.12.1886            besneden 04.01.1887    Meerssen            inv. 298 37

Hertog Max Hertog                             047       geb. 09.01.1864            besneden 16.01.1864    Meerssen           inv. 298 08

Hertog Max                                          182      geb. 02.05.1880            besneden 09.05.1880    Meerssen           inv. 298 27

Hertog Meijer Heijman                        329      geb. 22.08.1901            besneden 29.08.1901    Maastricht          inv. 299 05

Hertog Nathan                                      237      geb. 18.11.1884             besneden 26.11.1884    Roermond         inv. 298 35

Hertog Simon                                        134      geb. 04.05.1876            besneden 11.05.1876    Susteren             inv. 298 21

Hertogs Abraham                                 173      geb. 20.05.1879            besneden 27.05.1879    Gulpen               inv. 298 26

Hertogs Bernard                                  119       geb. 05.10.1874            besneden 12.10.1874    Gulpen               inv. 298 18

Herts Joseph                                         224      geb. 26.07.1884            besneden 02.08.1884    Sittard                inv. 298 35

Hertz Albert                                          302      geb. 26.03.1895            besneden 02.04.1895    Sittard                inv. 299 02

Hertz augustus                                      253      geb. 22.03.1887            besneden 29.03.1887    Beek                  inv. 298 38

Hertz Carl                                             158       geb. 05.03.1878            besneden 12.03.1878    Beek                 inv. 298 24

Hertz Ernest Jozeph                             277       geb. 28.08.1890           besneden 04.09.1890    Sittard                inv. 298 41

Hertz Jacques Gustaaf                         303      geb. 04.08.1895            besneden 11.08.1895    Sittard                inv. 299 02

Hertz Martin Ernest                             289      geb. 01.08.1893            besneden 08.08.1893    Sittard                inv. 298 43

Hertz Max                                            147       geb. 02.03.1877            besneden 09.03.1877    Beek                  inv. 298 22

Hertz Moritz                                         117       geb. 10.07.1874            besneden 17.07.1874    Beek                 inv. 298 18

Hertz Sallie                                           106       geb. 27.03.1873            besneden 03.04.1873    Beek                 inv. 298 17

Hertz Samuel                                         271      geb. 10.11.1889            besneden 17.11.1889    Sittard               inv. 298 40

Hertz Victor                                          268       geb. 02.02.1889             besneden 13.02.1889    Beek                inv. 298 40

Hertzdahl Alexander                            266       geb. 22.11.1888            besneden 05.12.1888    Sittard                inv. 298 39

Hertzdahl Charles Simon                     212       geb. 16.6.1882              besneden 24.06.1882    Sittard               inv. 298 32

Hertzdahl Salie                                     193       geb. 01.05.1881            besneden 08.05.1881    Sittard               inv. 298 29

Hertzsahl Charles Simon                      236      geb. 16.11.1884            besneden 23.11.1884    Sittard                inv. 298 35

Herz Jacob                                            223      geb. 16.11.1883            besneden 23.11.1883     Beek                  inv. 298 33

Heymann Maurits                                204      geb. 28.12.1881            besneden 04.01.1882    Heerlen               inv. 298 31

Heymans Isidor                                    288       geb. 25.07.1893            besneden 01.08.1893    Mechelen           inv. 298 43

Hirsche Alphonse                                 046       geb. 23.09.1863            besneden 30.09.1863    Luik                   inv. 298 08

Hirsche Louis                                        077      geb. 22.07.1868            besneden 29.07.1868    Luik                   inv. 298 12

Horn Alfred                                           230      geb. 19.05.1884            besneden 26.05.1884    Sittard                inv. 298 34

Horn Benoit                                           056      geb. 11.08.1865            besneden 24.09.1865    Sittard                inv. 298 09 

Horn Herman Heijman                         297      geb. 03.03.1894            besneden 10.03.1894    Sittard                inv. 298 44

Horn Jacques Julius                             031      geb. 09.02.1861            besneden 16.02.1861    Sittard                inv. 298 06

Horn Jules                                             309      geb. 01.04.1896            besneden 08.04.1896    Sittard                inv. 299 03

Horn Leo                                               177      geb. 15.11.1879            besneden 22.11.1879    Sittard                inv. 298 27

Horwitz Henri                                        340      geb. 08.08.1905            besneden 15.08.1905    Maastricht          inv. 299 07

Horwitz Salomon                                   332      geb. 11.09.1903            besneden 18.09.1903    Maastricht          inv. 299 06

Huisman Aron                                       071      geb. 11.01.1868            besneden 18.01.1868    Luik                   inv. 298 12

Huisman Emmanuel                              085      geb. 24.08.1869            besneden 31.08.1869    Lille                   inv. 298 14

Huisman Marcel Abraham                   301      geb. 03.03.1895            besneden 10.03.1895     Luik                  inv. 298 44

                                                                                                                  I.

Isaac Emile                                            239      geb. 24.03.1885            besneden 31.03.1885    Herstal               inv. 298 36

Isaac Raijmond                                     247      geb. 25.02.1886            besneden 04.03.1886    Herstal               inv. 298 37

Isaac Renée Sylvian                             227      geb. 28.02.1884            besneden 06.03.1884    Herstal               inv. 298 34

Italiaander Moritz                                155       geb. 19.12.1877            besneden 26.12.1877    Meerssen           inv. 298 24

Italiaander Moritz                                156       geb. 06.12.1877            besneden 30.12.1877    Heerlen              inv. 298 24

                                                                                                                  J.

Jacobs Salomon                                     346      geb. 11.04.1906            besneden 18.11.1906    Brielle                inv. 299 08

Jong de Abraham                                  087      geb. 28.01.1870            besneden 04.02.1870    Gulpen               inv. 298 14

                                                                                                                  K.

Karels Edmund                                     342       geb. 25.01.1906            besneden 08.02.1906    Maastricht         inv. 299 07

Karels Gustaaf                                      292      geb. 19.12.1892            besneden 26.12.1893    Maastricht         inv. 298 43

Karels Herman                                     316       geb. 10.02.1898           besneden 17.02.1898    Maastricht          inv. 299 04

Karels Jacques                                     328      geb. 14.09.1900             besneden 04.11.1900    Maastricht         inv. 299 05

Karels Louis                                         183       geb. 15.05.1880            besneden 23.05.1880    Meerssen           inv. 298 28

Karels Louis                                         272       geb. 29.11.1889            besneden 06.12.1889    Meerssen           inv. 298 40

Karels Max                                           281      geb. 16.08.1891            besneden 23.08.1891    Meerssen           inv. 298 42

Karels Victor                                         304      geb. 29.09.1895            besneden 29.09.1895    Maastricht          inv. 299 02

Katz Alexander                                     022      geb. 29.10.1859            besneden 05.10.1859    Susteren             inv. 298 05

Keizer Felix                                           232      geb. 10.06.1884            besneden 17.06.1884    Venlo                 inv. 298 35

Keizer Herman                                      265      geb. 08.11.1888            besneden 15.11.1888    Venlo                 inv. 298 39

Keizer Julius                                         178      geb. 04.12.1879            besneden 11.12.1879    Venlo                  inv. 298 27

Kleijn David                                          080      geb. 23.11.1868            besneden 30.11.1868    Bereijk               inv. 298 13

Klein Alexander Samuel                       073      geb. 25.03.1868            besneden 01.04.1868    Bergeijk             inv. 298 12

Kohnen Karel                                        065      geb. 23.05.1867            besneden 30.05.1867    Roermond          inv. 298 11

Kohnen Leopold                                    076      geb. 08.07.1868            besneden 15.07.1868    Roermond          inv. 298 12

Kolthoff Jacob Jozef                             337      geb. 03.03.1905            besneden 10.03.1905    Rotterdam          inv. 299 06

Kolthoff Richard                                   326      geb. 28.08.1900            besneden 04.09.1900    Rotterdam          inv. 299 05

Kolthoff Rubertus                                 343      geb. 05.10.1906            besneden 12.10.1906    Rotterdam          inv. 299 07

Kolthoff Salomon                                  327      geb. 28.08.1900            besneden 04.09.1900    Rotterdam          inv. 299 06

Kolthoff Simon                                      317      geb. 05.03.1898            besneden 12.03.1898    Rotterdam          inv. 299 04

Kosten Abraham                                   217      geb. 18.09.1882            besneden 25.09.1882    Heerlen              inv. 298 32

Koster Henri                                         240      geb. 13.06.1885            besneden 20.06.1885    Roermond          inv. 298 36

Koster Jozeph                                       254      geb. 29.05.1887            besneden 05.06.1887    Roermond          inv. 298 38

Koster Willem                                       264      geb. 13.08.1888            besneden 20.08.1888    Roermond          inv. 298 39

                                                                                                                 L.

Lappeman Henri                                   102      geb. 01.11.1872            besneden 09.11.1872    Lille                    inv. 298 16

Leeraar Abraham                                 062      geb. 17.10.1866            besneden 24.10.1866    Maastricht          inv. 298 10

Leeraar David                                      107       geb. 24.09.1873            besneden 02.10.1873    Maastricht          inv. 298 17

Leeraar Henri                                       129      geb. 29.09.1875            besneden 06.10.1875    Maastricht          inv. 298 20

Leeraar Isidor                                       089      geb. 12.04.1870            besneden 19.04.1870    Maastricht          inv. 298 14

Leeraar Jacques                                   093      geb. 27.05.1871            besneden 03.06.1871    Maastricht          inv. 298 15

Leeraar Leon                                        118      geb. 25.09.1874            besneden 03.10.1874    Maastricht          inv. 298 18

Leeraar Meijer                                     174      geb. 20.07.1879            besneden 27.07.1879    Maastricht          inv. 298 26

Leeraar Simon                                      160      geb. 27.05.1878             besneden 03.06.1878    Maastricht         inv. 298 24

Leeuw de Emanuel                               184       geb. 07.07.1880            besneden 14.07.1880    Vlissingen          inv. 298 28

Leeuw de Izak                                       075      geb. 15.04.1868            besneden 23.04.1868    Luik                   inv. 298 12

Leeuw de Louis                                     220      geb. 04.07.1883            besneden 10.07.1883    Vlissingen          inv. 298 33

Leeuw de Willem                                  213      geb. 27.06.1882             besneden 04.07.1882    Vlissingen          inv. 298 32

Leeuwen van Joseph                            026      geb. 26.07.1860             besneden 02.08.1860    Roermond         inv. 298 05

Leuvenberg Alexander                         192      geb. 30.03.1881            besneden 06.04.1881    Vlissingen           inv. 298 29

Levano Alexander                                 219     geb. 16.03.1883             besneden 23.03.1883    Heerlen             inv. 298 33

Levano Salomon                                    203     geb. 10.11.1881             besneden 16.11.1881    Heerlen             inv. 298 30

Levie Alexander                                    248     geb. 17.06.1886             besneden 24.06.1886    Meerssen          inv. 298 37

Levie Maurice                                       070     geb. 05.10.1867             besneden 12.10.1867    Namur              inv. 298 11

Levieson Leopold                                  002     geb. 25.10.1855             besneden 01.11.1855    Luik                  inv. 298 02

Lier van Henri                                       189     geb. 10.01.1881             besneden 17.01.1881    Middelburg        inv. 298 28

Louries Jakob Willem                            252    geb. 27.02.1887            besneden 06.03.1887    Vlissingen           inv. 298 37

                                                                                                                 M.

Marchand Karel                                    023      geb. 23.01.1860            besneden 23.01.1860    Gulpen              inv. 298 05

Marcus Levie                                        138      geb. 09.09.1876            besneden 16.09.1876    Heerlen             inv. 298 21

Markens Arnold                                    038      geb. 27.06.1862            besneden 04.07.1862    Maastricht         inv. 298 07

Mechel Jules                                         141      geb. 24.02.1864            besneden 03.03.1864    Luik                  inv. 298 22

Meier Mozes                                         030      geb. 13.01.1861            besneden 20.01.1861    Beek                 inv. 298 06

Meijer Daniel                                        040      geb. 28.12.1862            besneden 04.01.1863    Luik                  inv. 298 07

Meijer Maurice                                     027      geb. 19.08.1860            besneden 27.08.1860    Luik                  inv. 298 05

Meijer Nathan                                       014      geb. 05.03.1859            besneden 12.03.1859    Luik                  inv. 298 03

Mering Alexander                                 069      geb. 27.09.1867            besneden 04.10.1867    Luik                  inv. 298 11

Michel Alfred                                        058      geb. 29.03.1866            besneden 05.04.1866    Luik                   inv. 298 10

Michel Eugéne                                      053      geb. 08.12.1864            besneden 15.12.1864    Namur               inv. 298 09

Michel Maurice Alfred                          020     geb. 22.07.1859            besneden 22.07.1859    Luik                   inv. 298 04

Minden van Hijman                               068     geb. 29.08.1867            besneden 05.09.1867    Luik                   inv. 298 11

Mozes Siegfried                                     344     geb. 27.10.1906            besneden 03.11.1906    Bergen op Zoom inv. 299 07

 

                                                                                                                 N.

Neuman Joseph                                     187      geb. 04.09.1880            besneden 11.09.1880    Roermond         inv. 298 28

Neuman Max                                         210     geb. 03.05.1882            besneden 06.06.1882    Roermond          inv. 298 31

Noot van der Alphonse                          001     geb. 31.07.1855            besneden 07.08.1855    Luik                   inv. 298 02

                                                                                                                 O.

Oesterman Henri                                   336     geb. 18.07.1904            besneden 25.07.1904    Rotterdam          inv. 299 06

Os Levie                                                 323     geb. 27.07.1899            besneden 03.08.1899    Maastricht          inv. 299 04

Os Salomon                                            257     geb. 20.06.1887            besneden 27.06.1887    Venlo                 inv. 298 38

Ossendrijver Charles                            150      geb. 31.05.1877            besneden 07.06.1877    Sittard               inv. 298 23

Ossendrijver Eduard                             176      geb. 14.08.1879            besneden 21.08.1879    Sittard               inv. 298 27

Ossendrijver Julius                               131      geb. 08.12.1875            besneden 15.12.1875    Sittard               inv. 298 20

                                                                                                                 P.

Philipp Herman                                      067      geb. 09.08.1867            besneden 17.08.1867    Luik                   inv. 298 11

Polak Albert Hartog                              246      geb. 20.01.1886            besneden 27.01.1886    Vlissingen           inv. 298 37

Polak Eduard Nathan                            263      geb. 07.07.1888           besneden 14.07.1880    Vlissingen           inv. 298 39

Polak Maurits                                        284     geb. 12.07.1892            besneden 19.07.1892    Vlissingen           inv. 298 42

Praag van Jakob                                    306     geb. 27.11.1895            besneden 04.12.1895    Sittard                inv. 299 02

Praag van Marcus                                 298     geb. 23.05.1894            besneden 30.05.1894    Sittard                inv. 298 44

                                                                                                                 R.

Ronkel van Henri Marcus                   228      geb. 01.04.1884            besneden 08.04.1884    Vlissingen           inv. 298 34

                                                                                                                  S.

Salm Arthur                                           175      geb. 31.07.1879            besneden 07.08.1879    Sittard                inv. 298 26

Salm Ernst                                             152      geb. 30.08.1877            besneden 06.08.1877    Sittard                inv. 298 23

Salm Frits                                              275      geb. 13.06.1890            besneden 20.06.1890    Sittard                inv. 298 41

Salm Michel Willy                                 280     geb. 02.07.1891            besneden 09.07.1891    Sittard                inv. 298 41

Salomons Leonard                                335      geb. 19.12.1903            besneden 02.02.1904    Maastricht          inv. 299 06

Salomons Louis                                     324      geb. 16.12.1899            besneden 23.12.1899    Maastricht          inv. 299 05

Salomons Marcus                                 319      geb. 02.04.1898            besneden 09.04.1898    Maastricht          inv. 299 04

Samuel Alphonse                                   159     geb. 20.05.1878            besneden 27.05.1878    Maastricht          inv. 298 24

Samuel Jacques                                     098     geb. 14.06.1872            besneden 21.06.1872    Maastricht          inv. 298 15

Samuel Jules                                          125     geb. 28.03.1875            besneden 04.04.1875    Maastricht          inv. 298 19

Samuel Louis                                         334      geb. 09.01.1904            besneden 16.01.1904    Maastricht         inv. 299 06

Samuel Simon                                         112     geb. 20.12.1873            besneden 27.12.1873    Maastricht          inv. 298 17

Sassen Herman                                      100     geb. 31.08.1872            besneden 07.09.1872    Sittard                inv. 298 16

Sassen Isak                                            181     geb. 15.02.1880            besneden 22.02.1880    Sittard               inv. 298 27

Sassen Salomon                                     164     geb. 13.08.1878            besneden 20.08.1878    Sittard                inv. 298 25

Sasserath Alfred                                    084     geb. 19.05.1869            besneden 26.05.1869    Luik                   inv. 298 13

Sasserath Alphonse                               039     geb. 26.12.1862            besneden 02.01.1863    Borgharen          inv. 298 07

Sasserath Charles                                 048      geb. 01.02.1864            besneden 08.02.1864    Luik                   inv. 298 08

Sasserath Leopold                                 035     geb. 17.02.1862            besneden 24.02.1862    Luik                   inv. 298 06

Sasserath Maurice                                063     geb. 25.10.1866            besneden 01.11.1866    Luik                   inv. 298 10

Schanzer?  Leon                                    255      geb. 02.06.1887            besneden 09.06.1887    Venlo                inv. 298 38

Schepp Henri Salomon                          051     geb. 03.09.1864            besneden 10.09.1864    Maastricht          inv. 298 09

Schepp Isidore Salomon                        018     geb. 12.06.1859            besneden 19.06.1859    Meerssen           inv. 298 04

Schepp Jakob Salomon                           003    geb. 10.08.1856            besneden 17.08.1856    Meerssen           inv. 298 02

Schepp Jonas                                          282     geb. 09.10.1891            besneden 16.10.1891    Amsterdam        inv. 298 42

Schepp Jules                                           241     geb. 07.06.1885            besneden 14.07.1885    Venlo                inv. 298 36

Schepp Louis Jakob                               231     geb. 22.05.1884            besneden 29.05.1884    Venlo                inv. 298 34

Schepp Mozes Salomon                         036     geb. 14.02.1862            besneden 02.03.1862    Meerssen           inv. 298 07

Schepp Nathaniel Abraham                   044     geb. 13.08.1863            besneden 21.08.1863    Maastricht         inv. 298 08

Schepp Salomon Isidore                         262     geb. 11.1.1888             besneden 18.01.1888    Amsterdam        inv. 298 39

Seligman Salomon                                  060     geb. 05.08.1866            besneden 12.08.1866    Meerssen           inv. 298 10

Seligman Salomon                                  197     geb. 25.07.1881            besneden 01.08.1881    Meerssen           inv. 298 30

Silbernberg Herman                               032     geb. 05.03.1861            besneden 12.03.1861    Ophoven-Sittard inv. 298 06

Silbernberg Nathan Philip                     325      geb. 21.04.1900            besneden 28.04.1900    Sittard               inv. 299 05

Soesman Abraham                                 146     geb. 12.01.1877            besneden 20.01.1877    Geilenkirchen     inv. 298 22

Soesman Albert                                     211      geb. 05.06.1882            besneden 12.06.1882    Valkenburg        inv. 298 32

Soesman Alphonse                                101      geb. 11.09.1872            besneden 18.09.1872    Sittard               inv. 298 16

Soesman Eduard                                    049     geb. 08.05.1864            besneden 15.05.1864    Meerssen           inv. 298 08

Soesman Emil                                         333     geb. 24.11.1903            besneden 01.12.1903    Meerssen           inv. 299 06

Soesman Eugéne                                    339     geb. 23.07.1905            besneden 30.07.1905    Meerssen           inv. 299 07

Soesman Jacob                                       330    geb. 10.05.1902            besneden 10.05.1902    Meerssen           inv. 299 05

Soesman Jules                                        113    geb. 21.12.1873            besneden 28.12.1873    Sittard                inv. 298 18

Soesman Julius                                       322    geb. 01.02.1899            besneden 09.02.1899    Meerssen           inv. 299 04

Soesman Karel                                       190     geb. 01.02.1881            besneden 08.02.1881    Valkenburg        inv. 298 29

Soesman Leiser                                      042     geb. 25.06.1863            besneden 02.07.1863    Meerssen           inv. 298 07

Soesman Louis Jakob                            004     geb. 08.11.1856            besneden 15.11.1856    Meerssen           inv. 298 02

Soesman Louis                                       165     geb. 20.08.1878            besneden 27.08.1878    Sittard                inv. 298 25

Soesman Maurits                                   008     geb. 06.12.1857            besneden 13.12.1857    Meerssen           inv. 298 03

Soesman Salomon Hertz                        007     geb. 19.10.1857            besneden 26.10.1857    Meerssen           inv. 298 02

Soesman Salomon                                  021     geb. 05.09.1859            besneden 12.09.1859    Meerssen           inv. 298 04

Souweine Felix Isidore                           111     geb. 30.11.1873           besneden 07.12.1873    Sittard                inv. 298 17

Spiegels Albert                                       074     geb. 04.04.1868            besneden 11.04.1868    Luik                   inv. 298 12

Spiegels Alexander                                017     geb. 31.05.1859            besneden 07.06.1859    Luik                   inv. 298 04

Spiegels Alphonse                                  009     geb. 12.03.1858            besneden 19.03.1858    Luik                   inv. 298 03

Spiegels Alphonse                                  041     geb. 11.05.1863            besneden 18.05.1863    Luik                   inv. 298 07

Spiegels Daniel                                      034     geb. 17.08.1861            besneden 17.08.1861    Luik                   inv. 298 06

Spiegels Daniel                                      057     geb. 05.11.1865            besneden 12.11.1865    Luik                   inv. 298 10

Spiegels Leon                                         054     geb. 21.07.1865            besneden 28.07.1865    Luik                   inv. 298 09

Spiegels Maurice                                   052     geb. 22.10.1864            besneden 29.10.1864    Luik                   inv. 298 09

Spier Herman Eircare                            168     geb. 30.11.1878            besneden 07.12.1878    Middelburg        inv. 298 25

Straten van Abraham                             299     geb. 30.05.1894            besneden 20.06.1894    Asperen             inv. 298 44

Straten van Samuel                                287     geb. 28.12.1892            besneden 18.01.1893    Asperen             inv. 298 42

Straus André                                           079    geb. 05.11.1868             besneden 12.11.1868    Luik                   inv. 298 13

Straus Samuel                                         194    geb. 20.05.1881            besneden 27.05.1881    Roermond          inv. 298 29

Swaab Jacob                                            099    geb. 22.07.1872            besneden 29.07.1872    Lille                   inv. 298 16

                                                                                                                  V.

Voorzanger Maurits                                214   geb. 29.06.1882            besneden 06.07.1882    Roermond          inv. 298 32

Vries de Constant                                   260    geb. 28.10.1887            besneden 04.11.1887    Roermond          inv. 298 39

Vries de Eduard                                      238    geb. 20.01.1885            besneden 27.01.1885    Roermond          inv. 298 35

Vries de Emile                                        294     geb. 10.01.1894            besneden 17.01.1894    Maastricht          inv. 298 43

Vries de Michiel Alexander                   244    geb. 1.01.1886              besneden 08.01.1886    Maastricht          inv. 298 36

Vries de Salomon Alexander                 229     geb. 10.05.1884            besneden 17.05.1884    Maastricht          inv. 298 34

                                                                                                                 W.

Walg Simon                                            347     geb. 17.11.1906            besneden 24.11.1906     Bergen op Zoom inv. 299 08

Walthousen Alfred                                 305     geb. 04.10.1895            besneden 11.10.1895    Maastricht          inv. 299 02

Weslij Bernhard                                     226     geb. 24.02.1884            besneden 02.03.1884    Aken                  inv. 298 34

Weslij Henri                                           249     geb. 04.11.1886            besneden 11.11.1886    Aken                  inv. 298 37

Wiener Jozeph Henri                             091     geb. 11.02.1871            besneden 18.02.1871    Venlo                 inv. 298 14

Wiener Karel Jakob                              082     geb. 15.02.1869            besneden 23.02.1869    Venlo                 inv. 298 13

Wijnbergen Simon                                  090     geb. 07.02.1871            besneden 15.02.1871    Eindhoven          inv. 298 14

Wijngaard Gustaaf                                 312     geb. 12.11.1897            besneden 19.11.1897    Meerssen           inv. 299 03

Wijngaard Henri                                     015    geb. 06.05.1859            besneden 13.05.1859    Reeckheim         inv. 298 04

Wijngaard Herman                                 019    geb. 20.07.1859            besneden 27.07.1859    Meerssen           inv. 298 04

Wijngaard Karl                                       115    geb. 21.03.1874            besneden 28.03.1874    Valkenburg        inv. 298 18

Wijngaard Leon                                      005    geb. 30.11.1856            besneden 07.12.1856    Meerssen           inv. 298 02

Wijngaard Louis Izak                             028    geb. 05.09.1860            besneden 13.09.1860    Meerssen           inv. 298 05

Wijngaard Micheel                                 270    geb. 19.06.1889            besneden 26.06.1889    Maastricht          inv. 298 40

Wijngaard Mozes                                    010    geb. 18.05.1858            besneden 25.05.1858    Reeckheim         inv. 298 03

Wijngaard Salom                                     273    geb. 05.02.1890            besneden 12.02.1890    Meerssen           inv. 298 40

Wijngaard Samuel                                   016    geb. 06.05.1859            besneden 13.05.1859    Reeckheim         inv. 298 04

Wijnhausen Emanuel                              202    geb. 06.11.1881            besneden 13.11.1881    Gulpen                inv. 298 30

Wijnhousen Victor                                  127    geb. 02.05.1875            besneden 09.05.1875    Aken                  inv. 298 20

Wolf Abraham                                         081    geb. 02.12.1868            besneden 09.12.1868    Berg aan de Maas inv. 298 13

Wolf Emil                                                180     geb. 03.02.1880            besneden 10.02.1880    Sittard                inv. 298 27

Wolf Gustaaf                                           059    geb. 02.06.1866            besneden 10.06.1866    Berg aan de Maas inv. 298 10

Wolf Hanno                                            351     geb. 04..04.1907           besneden 11.04.1907    Rotterdam          inv. 299 08

Wolf Henri                                              162     geb. 02.08.1878            besneden 09.08.1878    Berg a/d Maas   inv. 298 25

Wolf Jozeph                                            088     geb. 04.02.1870            besneden 11.02.1870    Urmond             inv. 298 14

Wolf Lion                                                066     geb. 15.07.1867            besneden 22.07.1867    Urmond             inv. 298 11

Wolf Mozes                                            296     geb. 01.03.1894            besneden 08.03.1894    Maastricht          inv. 298 44

Wolf Nathan                                           279     geb. 02.05.1891            besneden 09.05.1891    Beek                  inv. 298 41

Wolf Rudolf                                            285     geb. 19.09.1892            besneden 26.09.1892    Maastricht          inv. 298 42

Wolf Sallie                                              116     geb. 16.04.1874            besneden 23.04.1874    Sittard                inv. 298 18

Wolf Samuel                                           196     geb. 13.07.1881            besneden 20.07.1881    Sittard                inv. 298 29

Wolf Sijlvain                                           313     geb. 25.11.1897            besneden 02.12.1897    Mechelen a/d Maas inv. 299 03

Wolff Alfred                                           163     geb. 07.08.1878             besneden 14.08.1878    Sittard               inv. 298 25

Wolff Alfred                                           320     geb. 16.05.1898             besneden 23.05.1898    Sittard               inv. 299 04

Wolff Max                                              179     geb. 25.08.1880            besneden 01.02.1880    Sittard                inv. 298 27

Wolff Salomon                                       135      geb. 01.06.1876            besneden 08.06.1876    Sittard               inv. 298 21

Wolff Sigmond                                       259      geb. 26.10.1887            besneden 02.11.1887    Sittard               inv. 298 38

Woudstra Manus                                   350     geb. 31.03.1907            besneden 07.04.1907    Rotterdam          inv. 299 08

                                                                                                                  Z.

Zeligman Adolf                                       167     geb. 26.09.1878            besneden 03.10.1878    Meerssen           inv. 298 25

Zeligman Albert                                     276     geb. 04.07.1890             besneden 11.07.1890    Meerssen           inv. 298 41

Zeligman Emauel                                   012     geb. 13.11.1858             besneden 20.11.1858    Meerssen           inv. 298 03

Zeligman Jozeph                                    055     geb. 30.08.1865             besneden 06.09.1865    Meerssen           inv. 298 09

Zeligman Mozes                                    043      geb. 12/13.7.1863         besneden 19.07.1863    Meerssen           inv. 298 08